Uitslag Goofies Race december 2011

Via: www.clubracer.be

ONG - <10 Meter Race 3

Starttijd: 12:30:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
BEL 629 LECAS
Declercq, Contessa 32
1 1,0 14:46:25,0 2:16:25,0 2:15:44,3 =GT * 100 / 100,5
NED 903 INDEPENDENCE
Leon Suijkerbuijk, Mariholm IF
2 2,0 15:04:48,0 2:34:48,0 2:24:40,4 =GT * 100 / 107,0
BEL 1766 MARIG
Tom van de Walle, First 27.7
3 3,0 14:39:27,0 2:09:27,0 2:25:27,0 =GT * 100 / 89,0
BEL 1285 FAST ONE
Guy Clappaert, Sunfast 26
4 4,0 14:58:01,0 2:28:01,0 2:25:49,8 =GT * 100 / 101,5
NED 2320 BAIN-MARIE
A.,van der Wolf, Kievit 820 *1.40
5 5,0 15:09:09,0 2:39:09,0 2:28:44,3 =GT * 100 / 107,0
GBR 4058 JILLZ (K 4058)
Marloes Swinkels, J-24
6 6,0 14:51:25,0 2:21:25,0 2:29:38,8 =GT * 100 / 94,5
NED 79 AXIE (ned 6193)
J.van Eerten, X-79
7 7,0 14:51:29,0 2:21:29,0 2:29:43,1 =GT * 100 / 94,5
NED 6223 VELFARISTO
Schipper en Verton, J-92
8 8,0 14:35:35,0 2:05:35,0 2:30:24,0 =GT * 100 / 83,5
BEL 7189 FAMOUS GULL
Frank v d Berghe, Sigma 33 OOD
9 9,0 14:48:21,0 2:18:21,0 2:32:52,4 =GT * 100 / 90,5
BEL 2400 ZIGZAG 2
Linkspoor, Archambault GS
10 10,0 14:42:03,0 2:12:03,0 2:38:08,6 =GT * 100 / 83,5
NED 87 T'CRAYENEST
Bram Kruijt, Friendship
11 11,0 14:58:13,0 2:28:13,0 2:40:14,1 =GT * 100 / 92,5
GER 462 MATCHBOX
Christian Dost, X-79
12 12,0 15:04:48,0 2:34:48,0 2:45:33,7 =GT * 100 / 93,5
BEL 2020 BIJOU (20)
Brewee, contessa 26
13 13,0 15:55:00,0 3:25:00,0 3:10:41,9 =GT * 100 / 107,5
BEL 367 GODSPEED
Jan Jacob Muyls, Super Calin
14 14,0 15:20:41,0 2:50:41,0 3:12:51,8 =GT * 100 / 88,5
BEL 1073 ALL WAVE
Grofils, First 33.7
dnf 16,0        
NED 8785 zeildagje
cork 1720
dnc 28,0        
BEL 18 BOUNDLESS TOO
J.P. Kains, Comfortina 32
dnc 28,0        
BEL 624 TOUCH
Bert Heijmans, Spirit 32
dnc 28,0        
GER 5135 JENEVER
Raban Meurer, Kieviet 820
dnc 28,0        
NED 2817 SWELL
J.B.H. Schamhart, Pionier 10
dnc 28,0        
NED 7355 Whisper
M.J. Bosma, First 31.7
dnc 28,0        
BEL 37 MADRUGADA
Karel Oomes, Clovic Countess 37cc
dnc 28,0        
NED 1133 NIATA ( 33 )
Jos.Hendriks, Moody 31
dnc 28,0        
NED 909 JEWEL
Niels Westdorp, Piewiet 850
dnc 28,0        
BEL 25 WINDHAPPER
Marcel Minden, Dehler 25 cr
dnc 28,0        
BEL 1426 STERN
Dirk Provoost, Jouet Tarentelle
dnc 28,0        
NED 74 WARRIOR
Hans Van Esseveld, Piewiet 700
dnc 28,0        
 


ONG - > 10 Meter Race 3

Starttijd: 12:20:00,0        SW factor 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 9153 FAMOS GULL 2
M van Driel, Elan 333
1 1,0 14:37:42,0 2:17:42,0 2:36:28,6 =GT * 100 / 88,0
GBR 516 PRINCE DE PETARCQ
Bert Jansen, Oyster SJ 41
2 2,0 14:32:29,0 2:12:29,0 2:37:43,1 =GT * 100 / 84,0
BEL 2780 PLAYSTATION 4
Luc Feremans, Hanse 400
3 3,0 14:26:13,0 2:06:13,0 2:38:45,8 =GT * 100 / 79,5
NED 666 DENONZEN (H 2193)
Don de Raad, Breehorn 37
4 4,0 14:42:51,0 2:22:51,0 2:41:13,8 =GT * 100 / 88,6
BEL 1401 Y-KNOT
Yves Aertssen, First 40.7
5 5,0 14:27:59,0 2:07:59,0 2:42:00,2 =GT * 100 / 79,0
BEL 6263 PINTA 92
Dirk Hellemans, One Tonner ( Judel & Vrolijk)
6 6,0 14:31:24,0 2:11:24,0 2:46:19,7 =GT * 100 / 79,0
NED 23 ALL INCLUSIVE
H Scharf, Jeraneau Sun O 409
7 7,0 14:34:11,0 2:14:11,0 2:46:41,2 =GT * 100 / 80,5
BEL 1085 FAST JODOCUS
Donvil, Sunfast 37
8 8,0 14:42:47,0 2:22:47,0 2:47:58,8 =GT * 100 / 85,0
BEL 1359 ULYSSES
Karel Verhulst, Sun Odyssey 39
9 9,0 14:44:29,0 2:24:29,0 2:48:00,2 =GT * 100 / 86,0
NED 7879 K-FORCE
Jan de Kraker, SIGMA 38
10 10,0 14:39:37,0 2:19:37,0 2:48:12,8 =GT * 100 / 83,0
GER 394 EMMA
Mathias Morgenstern, Hallberg Rassy 34
11 11,0 14:59:56,0 2:39:56,0 2:48:21,1 =GT * 100 / 95,0
BEL 9090 WILD THING
Erik van den Broek, 11 Mod
12 12,0 14:40:53,0 2:20:53,0 2:49:44,3 =GT * 100 / 83,0
BEL 3670 ACHIROE
Katrien Claessens, First 36.7
13 13,0 14:41:02,0 2:21:02,0 2:53:02,8 =GT * 100 / 81,5
GBR 3418 ENIGMA (K3418T)
Luc Lamproye, Sigma 38
14 14,0 14:43:40,0 2:23:40,0 2:53:05,5 =GT * 100 / 83,0
BEL 5555 COURANT D'R
Maxime Ruzette, Beneteau First 35
15 15,0 14:37:35,0 2:17:35,0 2:54:09,4 =GT * 100 / 79,0
BEL 1087 CITRIC
Jaques Godart, Sunrise 34
16 16,0 14:57:51,0 2:37:51,0 2:55:23,3 =GT * 100 / 90,0
BEL 7277 J-VENTUE
Andre DeKegel, J-109
17 17,0 14:41:20,0 2:21:20,0 2:56:40,0 =GT * 100 / 80,0
BEL 1380 STILL FIRST
Patrick Bleukx, First 35
18 18,0 14:42:31,0 2:22:31,0 2:57:02,4 =GT * 100 / 80,5
BEL 6700 PINOCCHIO
Teddy Fallon, J-109
19 19,0 14:43:56,0 2:23:56,0 2:58:48,0 =GT * 100 / 80,5
GER 6397 REISE REISE
Norbert Burkert, First 33.7
20 20,0 14:59:41,0 2:39:41,0 3:00:26,0 =GT * 100 / 88,5
NED 7941 DEMARRAGE
Mark. Terborg, X-34
21 21,0 14:52:39,0 2:32:39,0 3:05:01,8 =GT * 100 / 82,5
BEL 606 ABSOLUT
Dirk Huygens, Norlin 34
22 22,0 15:29:33,0 3:09:33,0 3:12:26,2 =GT * 100 / 98,5
BEL 650 AVANTI
Jaques Van Diest, Sunfast 32 I
dnc 42,0        
NED 55 NANGA MAI
E Van Wijngaarden, Sun Odyssee 42 i
dnc 42,0        
BEL 86 ARGO
Raymond Maes, Victoire 1044
dnc 42,0        
BEL 176 IDEMA
Ed Balke, Auke en Jensen
dnc 42,0        
NED 505050 ZWERVER
D. van Ballegooijen, Ketch
dnc 42,0        
NED 6852 KAREL MET DE HOUTEN POOT
Chris Houbolt, Simones 45
dnc 42,0        
NED 90 TEAM CHARITYCUP
R van de Visse, Dehler DB 2
dnc 42,0        
NED 7446 WILLEM BARENTS
H.,Hoffman, HANSE 461 x 2.30
dnc 42,0        
BEL 1429 Noah
Friendship 33 *1.25
dnc 42,0        
BEL 1183 BLUE DRAGON
Luc Huijghe, Dufour 40 Perfomance*2.10
dnc 42,0        
GER 37 CORELLA
Bernd Kirchberg, X-37*1.98
dnc 42,0        
BEL 38 PAMYRA
Lohaman, Bavaria 38
dnc 42,0        
BEL 2870 RED BARON II
Bart Coopman, Archambault Suspens
dnc 42,0        
BEL 80808 BUTTERFLY MORNING
Rudger van der Linden, BAVARIA 41 HOLIDAY
dnc 42,0        
BEL 517 SANKA
P. De Cort, SPIRIT 36
dnc 42,0        
NED 20202 PANTANAL
E.De Waard, Dufour Grandlarge 356
dnc 42,0        
NED 8078 SCORPIO
Stevering, Elan 410
dnc 42,0        
NED 6907 WILD ROVER
F.A.,van den Berg, Dehler 34x1.70
dnc 42,0        
NED 33 TROTTOLA
Rob Hakvoors, Bavaria 33 cr *1.60
dnc 42,0        
 


ORC - 1 / IRC Race 3

Starttijd: 12:00:00,0        IRC 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 8135 BATELEUR (gbr 9641)
Marco de Bat, BH 41 MOD
1 1,0 13:46:24,0 1:46:24,0 1:57:53,0 =GT * 1,1080
NED 45026 CHECKMATE( ITA 46019 )
Peter de Ridder, Swan 45
2 2,0 13:42:19,0 1:42:19,0 2:00:26,0 =GT * 1,1770
NED 8005 WEERGA
Wessel Liesenga, King 40
3 3,0 13:48:58,0 1:48:58,0 2:01:30,0 =GT * 1,1150
NED 7623 INTENTION
Willem Schopman, BH 36
4 4,0 13:59:12,0 1:59:12,0 2:06:35,0 =GT * 1,0620
NED 27 FORMIDABLE
A.J.M.,Verder, A.C.
5 5,0 14:00:36,0 2:00:36,0 2:09:53,0 =GT * 1,0770
BEL 613 RACKHAM
E Van Campenhout, JPK
6 6,0 14:04:15,0 2:04:15,0 2:10:20,0 =GT * 1,0490
BEL 4040 SPOOKSCHIP
J. van Hemeldonck, IMX-40
dnf 8,0        
NED 7345 STORTEMELK
F.,de Vries Lentsch, X-43 x 2.50
dnc 12,0        
NED 7583 HAWKEYE
R.J Reigwein, Swan 45
dnc 12,0        
GBR 1513 IL CORVO
Astrid De Vin, Grand Soleil 43
dnc 12,0        
BEL 1607 LENDER
Meersman, X-41
dnc 12,0        
 


ORC - 1 / ORC Triple Number Race 3

Starttijd: 12:00:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-H 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 8135 BATELEUR (gbr 9641)
Marco de Bat, BH 41 MOD
1 1,0 13:46:24,0 1:46:24,0 2:38:40,5 =GT * 1,4913
NED 45026 CHECKMATE( ITA 46019 )
Peter de Ridder, Swan 45
2 2,0 13:42:19,0 1:42:19,0 2:42:33,0 =GT * 1,5887
NED 8254 BARCAROLLE 2 (CRO 157)
J.L. Gelling, Salona 42
3 3,0 13:54:38,0 1:54:38,0 2:48:48,5 =GT * 1,4726
NED 7623 INTENTION
Willem Schopman, BH 36
4 4,0 13:59:12,0 1:59:12,0 2:49:06,5 =GT * 1,4187
NED 7519 Stella Maris
Rob. Faasen, Salona 45
5 5,0 13:53:33,0 1:53:33,0 2:51:17,4 =GT * 1,5085
NED 27 FORMIDABLE
A.J.M.,Verder, A.C.
6 6,0 14:00:36,0 2:00:36,0 2:53:35,5 =GT * 1,4394
BEL 4040 SPOOKSCHIP
J. van Hemeldonck, IMX-40
dnf 9,0        
NED 8243 OLYMPIX
R.M.L. Gommers, X-43
dns 9,0        
NED 8303 OUT OF OFFICE
Mart Luijks, First 44.7
dnc 15,0        
NED 7345 STORTEMELK
F.,de Vries Lentsch, X-43 x 2.50
dnc 15,0        
NED 7583 HAWKEYE
R.J Reigwein, Swan 45
dnc 15,0        
GBR 1513 IL CORVO
Astrid De Vin, Grand Soleil 43
dnc 15,0        
NED 6953 FLIN
A.H.,Hubregtse, BH 41 MOD
dnc 15,0        
BEL 1607 LENDER
Meersman, X-41
dnc 15,0        
 


ORC - 2-5 / IRC Race 3

Starttijd: 12:10:00,0        IRC 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 881 A BOEN
Johan Bol, Stern 33
1 1,0 14:09:14,0 1:59:14,0 1:59:14,0 =GT * 1,0000
GBR 32 LUCTOR ET EMERGO 2
W. Harmsen, Ker 32
2 2,0 14:11:05,0 2:01:05,0 2:07:01,0 =GT * 1,0490
BEL 9411 BLACK PIG (GBR 9411)
Sebastien de Liedekerke., J.O.D. 35
3 3,0 14:20:00,0 2:10:00,0 2:13:38,0 =GT * 1,0280
BEL 1383 WASABI
Wilmart, JPK 10.10
dnc 6,0        
BEL 1118 ENVOL
J. Boels, 1/2 ton
dnc 6,0        
 


ORC - 2-5 / ORC Triple Number Race 3

Starttijd: 12:10:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-H 
        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 881 A BOEN
Johan Bol, Stern 33
1 1,0 14:09:14,0 1:59:14,0 2:39:55,7 =GT * 1,3413
NED 6938 DRUZIX
Jan J.J. Bom, X-362 sport
2 2,0 14:08:26,0 1:58:26,0 2:40:14,4 =GT * 1,3530
NED 8335 Regazza (New Frontier)
Jan Gabriel, J-35
3 3,0 14:09:55,0 1:59:55,0 2:42:52,3 =GT * 1,3582
NED 7048 SWITCH
Kees.,Meijer, Dehler 36
4 4,0 14:10:46,0 2:00:46,0 2:44:46,4 =GT * 1,3644
NED 6062 WATERZOOI
Arjen Zwart, Sun Fast 36
5 5,0 14:15:53,0 2:05:53,0 2:47:56,5 =GT * 1,3341
GBR 32 LUCTOR ET EMERGO 2
W. Harmsen, Ker 32
6 6,0 14:11:05,0 2:01:05,0 2:50:58,2 =GT * 1,4120
NED 7855 LETITGO2
W.Y.B. Johannesma, Winner 1010 x 1.95
7 7,0 14:22:46,0 2:12:46,0 2:51:51,2 =GT * 1,2944
NED 7782 ELYXIR
Bas Dijkhuizen, X-362 sport
8 8,0 14:16:50,0 2:06:50,0 2:52:12,1 =GT * 1,3577
NED 8139 ALU4STARS
Bram Soethout, Ragger 130
9 9,0 14:16:02,0 2:06:02,0 2:52:30,9 =GT * 1,3688
GER 462 ANDIAMO
R Vercammen, X-99
10 10,0 14:20:38,0 2:10:38,0 2:53:35,9 =GT * 1,3289
BEL 9411 BLACK PIG (GBR 9411)
Sebastien de Liedekerke., J.O.D. 35
11 11,0 14:20:00,0 2:10:00,0 2:58:36,4 =GT * 1,3739
BEL 40400 ANNAPOLIS
Niels Greeven, Salona 40x 1.99
12 12,0 14:17:40,0 2:07:40,0 2:59:59,1 =GT * 1,4098
BEL 6372 CON SPIRITO
Bob.,Daems, Spirit 37x1.98
13 13,0 14:28:42,0 2:18:42,0 3:03:58,3 =GT * 1,3264
NED 7959 KYMERA
Jan. de Bruin, First 31.7
14 14,0 15:15:34,0 3:05:34,0 3:57:11,5 =GT * 1,2782
NED 6706 JINGLE
Jaap,Jansen, J-105
dnf 16,0        
NED 5564 Anne Mazurka
Evert van de Zande, IMX-38
dnc 24,0        
BEL 1175 SHARK
Heis Nonnenkens, First 31.7
dnc 24,0        
NED 8120 BLOODY MARY
J. van de Plasse, First 31.7
dnc 24,0        
NED 6457 LE RAYON VERT
A.A.,van Oord, one off
dnc 24,0        
NED 7696 WEMELDINGES
Anton Lamper, First 34.7
dnc 24,0        
BEL 1383 WASABI
Wilmart, JPK 10.10
dnc 24,0        
NED 6392 GRACE
Victor Caminada, Dehler 39 *1.90
dnc 24,0        
NED 7047 JOU-JOU
Axel Meijvis/Denis Florissen, J-92
dnc 24,0        
 

Uitslagen ter beschikking gesteld door: http://www.clubracer.be