Het komende voorjaar worden er op de Yachtclub in Colijnsplaat door de evenementen-commissie van de watersport vereniging Noord-Beveland allerlei activiteiten met een educatief tintje georganiseerd.
Minicursussen, trainingen, lezingen, voordrachten van bekende (wedstrijd) zeilers, enz.
De lezingen op de vrijdagavond voor de Goofy's zullen vooral gericht zijn op de zeilers onder ons. Bijpraten en ervaringen uitwisselen over zeiltochten en wedstrijden. Iedereen is welkom, Goofyzeilers, Bokkenrijders, Clubracers en andere clubleden met bemanning.
Deelname is gratis.
De lezingen beginnen 20.30 uur.
Tijdens de pauze gratis bitterballen.
Vrijdag 3 februari komen Hendrik-jan en Hanny van de Bannister een lezing geven over een gedeelte van hun wereldreis.
De bannister is op 1 april 1999 vertrokken vanuit de jachthaven van Colijnsplaat.
De Bannister heeft inmiddels meer dan 80.000 mijl afgelegd.
Zij doen een verslag van afgelopen jaar (februari tot oktober) dus nog een stuk Japan (binnen zee, effecten van de Tsunami etc op ons reisplan de oversteek naar de Aleoeten en het varen in Alaska)
Komt allen naar deze speciale lezing.



Met citaat reageren
Favorieten/bladwijzers