Tussenstand Olympische zeilweek in Barcelona

Laatse dag morgen voor de Olympische zeilweek in Barcelona.De eerste dag van de serie was er maar een wedstrijd mogelijk wegens te weinig wind.Op dag 2 hebben ze een volledig schema van 3 raceskunnen afwerken in perfekte omstandigheden, 15-20 knopen wind.De voorspelling voor de laatse dag morgen zien er niet rooskleurig uit "very light winds en dat wil zeggen héééééél weinig.

Resultaten na 3 dagen race per klasse:

Europe

1.- Sophie de Turkheim (FRA), 14 punten
2.- Ditte Juul (DEN), 27 punten
3.- Maria Coleman (IRL), 29 punten
4.- Virginia Kravarioti (GRE), 30 punten
5.- Tatiana Drozdovskaya (BLR), 31 punten

Finn

1.- Michael Maier (CZE), 6 punten
2.- Michal Hruby (CZE), 12 punten
3.- Rafael Trujillo (ESP), 12 punten
4.- Guillaume Florent (FRA), 21 punten
5.- Agustí­n Juárez (ESP), 27 punten
6.- Alejandro Colla (ARG), 34 punten

Laser

1.- Gustavo Lima (POR), 7 punten
2.- Luis Martí­nez Doreste (ESP), 9 punten
3.- Einar Persson (DEN), 17 punten
4.- Anders Nyholm (DEN), 19 punten
5.- Michiel Petters (NED), 23 punten

Laser Radial

1.- Benoit Raphalen (FRA), 5 punten
2.- Oriol Bou (ESP), 18 punten
3.- Pablo Massana (ESP), 21 punten
4.- Sergi Ollé (ESP), 23 punten
5.- Jaume Tous (ESP), 29 punten

470 vrouwen

1.- Sofia Bekatourou/Emilia Tsoulfa (GRE), 5 punten
2.- Courtenay Becker-Day/Linda Wein (USA), 5 punten
3.- Natàlia Via-Dufresne/Sandra Azón (ESP), 11 punten
4.- Nike Kormitzki/Vered Buskila (ISR), 15 punten
5.- Linor Kormitzki/Anat Fabrikant (ISR), 16 punten

Tornado

1.- Martin Strandberg/Kristian Matiss (SWE), 13 punten
2.- Johanes Polgar/Gunnar Strucma (GER), 15 punten
3.- Mitch Booth/Herbert Derksen (NED), 15 punten
4.- Olivier Backes/Lauren Voiron (FRA), 28 punten
5.- Darren Bundock/John Forbes (AUS), 43 punten

49er

1.- Iker Martí­nez/Xabier Fernández (ESP), 13 punten
2.- Santi López-Vázquez/Javier de la Plaza (ESP), 25 punten
3.- Luka Rodino/George Leonchuck (UKR), 34 punten
4.- Thanasis Pachounas/Vasilis Porto (GRE), 50 punten
5.- Pawel Kacprowski/Pawel Kuzmicky (POL), 52 punten

Star

1.- José Marí­a van der Ploeg/Diego Fructuoso (ESP), 5 punten
2.- Gonzalo Araujo/Marcos Iglesias (ESP), 13 punten
3.- Roberto Bermúdez/Gabriel de Llano (ESP), 15 punten
4.- Javier Aguado/José Ignacio Pinacho (ESP), 18 punten
5.- Victor Soloview/Anatoly Mikhatlin (RUS), 21 punten

Yngling

1.- Trine Palludan/Christina Otzen (DEN), 8 punten
2.- Mónica Azón/Diana Cuadras/Julie Garcí­a (ESP), 10 punten
3.- Ana Llaca/Eva Rí­os/Helga Garcés (ESP), 15 punten
4.- Carolina Toll/Karianne Undrum (DEN), 23 punten
5.- Nathalie Fevre/Majbritt Langs (FRA), 28 punten

Auteur:

  • Een correspondent

    Dit bericht werd geplaatst door een ClubRacer correspondent. Deze wordt aangestuurd door de hoofd- en eindredacteur die een groep, al dan niet vrijwillige of freelance correspondenten aanstuurt voor nationale en internationale verslaggeving van zeilwedstrijden.

Comments