North Sea Race 2002 uitslagen

North Sea Race 2002 georganiseerd door de RORC (GBR).
Van Harwich (GBR) naar Scheveningen (NED) via een omweg in zee. Uitslag na berekende tijd in de vershillende klasse:

IMS 1:
1) NED5596Checkmate 3 van Peter de Ridder
2) NED6586 Fleur J 120 Bernard Schep
3) POL4444 MK Café ILC 40 Hans Röttger
4) NED3824 T'Spanwil IV J44 Mod A Tienpont
5) NED5931 Samantha X 482 Alfred Duin

IMS 2:
1) NED6529 Satori Grand Soleil 40 Hans Horrevoets
2) NED13 Blue Jane Huisman 42 K Borgers
3) NED6606 Interlace IMX 40 Gerard Verduyn
4) NED6567 Grand Slam Grand Soleil 40 H Keverling Buisman
5) NED5140 Foxy IMX 38 W H G Vos
6) GRE1 Mango IMX 38 R J Kapteyn
7) NED6175 Ragazza Dehler 39 N R Poons
8) GER5325 Gillinger IMX 38 Jens Kuhne
9) NED6281 Hayai First 40.7 Nico Budel
10) NED6552 Team Pandion First 40.7 Bob Kool
11) IRL3939 Open Your Eyes J-39 J A van Ijsseldÿk
12) NED6888 Vrijheid Swan Esgo Kuiper DNF-Did Not Finish

IMS 3:
1) NED3076 Smooth Operator X-402 C.P. Spuy
2) NED6238 Havoc HOD 35 F van der Heijden
3) NED6859 Sunshine 4 Dehler 36 Ab Passman
4) NED118 Winsome S & S 41 Harry Heijst
4) NED5616 Oasis Mount Gay 30 P A Breuseker
5) NED832 Maxime X-372 H.J.C. Van Marle

IMS 4:
1) NED317 Cisne Swan 43 Theo v Rongen
2) NED5131 Boeran Luffe 37 J N Boer
3) NED5859 Yellow Rose X 332 M J Ringers
4) NED5737 Corbulo MG39 Radboud Crul
5) NED4627 Futuro Grand Soleil 34.1 Peter Boekestijn
6) NED6035 Xarah X 362 Henk Glazener

IRC 0:
1) NED6606 Interlace IMX 40 Gerard Verduyn
2) NED5596 Checkmate 3 BH 41 Peter de Ridder
3) NED5931 Samantha X 482 Alfred Duin
4) NED27 Tonnerre Lutra 52 Piet Vroon

IRC 1:
1) NED13 Blue Jane Huisman 42 K Borgers
2) FRA9282 Courrier Nord IMX 40 Gery Trentesaux
3) NED6192 Monty Centurion 47 Maarten Dik
4) NED6175 Ragazza Dehler 39 N R Poons
5) IRL3939 Open Your Eyes J-39 J A van Ijsseldÿk
6) NED6552 Team Pandion First 40.7 Bob Kool

IRC2:
1) NED118 Winsome S & S 41 Harry Heijst
2) NED5859 Yellow Rose X 332 M J Ringers
3) GBR4656T Alice's Mirror Thompson One-off Jerry Freeman
4) FRA28006 Consodata Group First 36.7 Philippe Bourgeois
5) NED6035 Xarah X 362 Henk Glazener
6) GBR1N Monstar of Five Star Sunfast 37 Five Star Sailing
7)GBR5597T Shoot the Bar Castro 31 Charles Mills DNF-Did Not Finish

IRC 3:
1) NED5737 Corbulo MG39 Radboud Crul
2) NED4627 Futuro Grand Soleil 34.1 Peter Boekestijn
3) GBR649 Sonata Fife One-off, 15.8m Patrick Caiger-Smith DNF-Did Not Finish

Uitslagen in detail met tijden op de RORC site :
rorc.org/raceresults/

Auteur:

  • Een correspondent

    Dit bericht werd geplaatst door een ClubRacer correspondent. Deze wordt aangestuurd door de hoofd- en eindredacteur die een groep, al dan niet vrijwillige of freelance correspondenten aanstuurt voor nationale en internationale verslaggeving van zeilwedstrijden.

Comments

Voor u geselecteerd: