KIELER WOCHE (GER) top 3 na dag 1

  • Author: Ice
    Date: do, 27/06/2002 - 02:00

We krijgen net net de top 3 uitslagen binnen van de Olympische klassen die vandaag zijn gevaren.Carolijn Brouwer (NED) en Min Dezille in de Europe klasse samen met onze landgenoot Sebastian Godefroid (BEL) in zijn Finn zijn goed op weg voor podiumplaatsen maar er kan nog veel veranderen want de races gaan nog door tot zondag.

Op de foto: de Europe klasse vandaag met een prachtig decor

Tussenstand:

470 Men (3 races sailed)
1. Eugeny Braslavets / Igor Matvienko, UKR, 9 points
2. Tomasz Stanczyk / Tomas Jakaubik, POL, 10
3. Gildas Philippe / Nicolas Le Berre, FRA, 10

470 Women (3 races sailed)
1. Vlada Ilienko / Diana Krutskih, RUS, 4 points
2. Stefanie Rothweiler / Monika Lue, GER, 7
3. Jenny Armstrong / Belinda Stowell, AUS, 9

49er (3 races sailed)
1. Jan Thorstrom / Matias Niemelainen, FIN, 7 points
2. Georgios Panagiotidis / Alfonso Panagiotidis, GRE, 7
3. Tom Fitzpatrick / Fraser Brown, IRL, 8

Europe (women) (3 races sailed)
1. Trine Abrahamsen, DEN, 5 points
2. Carolyn Brouwer, NED, 6
3. Min Dezillie, BEL, 10

Finn (1 race sailed)
1. Mateusz Kusznierewicz, POL, 1 point
2. Michael Fellmann, GER, 2
3. Sebastien Godefroid, BEL, 3

Laser (3 races sailed)
1. Daniel Birgmark, SWE, 10 points
2. Philipp Buchert, GER, 11
3. Peter Walker, GBR, 12

Star (1 race sailed)
1. Nicklas David Holm / Martin Leifelt, DEN, 1 point
2. Mark Reynolds / Magnus Liljedahl, USA, 2
3. Mark Mansfield / Killian Collins, IRL, 3

Tornado (2 races sailed)
1. Olivier Backes / Laurent Vorion, FRA, 5 points
2. Roman Hagara / Hans-Peter Steinacher, AUT, 6
3. Xavier Revil / Laurent Guillemettte, FRA, 7

Yngling (2 races sailed)
1. Ulrike Schumann / Wibke Bulle / Winne Lippert, GER, 6 points
2. Kristin Wabner / Anna Hoell / Veronika Lochbrunner, GER, 8
3. Monica Azon / Julie Garcia / Laia Tutzo, ESP, 9

Meer uitslagen volgen op:
www.kieler-woche.de

Auteur:

  • Ice

    Eddy Lekens (BEL) zeilt sinds 1979 wedstrijden met zeegaande zeiljachten, is stichter van ClubRacer en begeleidt als Digital Manager bedrijven met hun omnichannel E-commerce strategie en Marketing automatisatie. Is schipper/stuurman voor vele Verbondsbezem winnaars, werd 2x Nederlands kampioen, won 2x de Antwerp Race (IRC en Sportboten) en werd in 2004 met het ClubRacer zeilteam door het Watersportverbond verkozen tot de beste zeezeiler van Nederland.

Comments

Voor u geselecteerd: