Clubracer op Vakantie! van 16-07 tot 18-08

  • Author: Ice
    Date: di, 16/07/2002 - 02:00

Het wedstrijdseizoen in de Delta is voor ons zeilteam even ten einde en zijn aan vakantie toe richting kanaaleilanden.Clubracer is er weer met een frisse wind op 18 augustus na de Ramsgate Week. Ons team zal aan dit evenement deelnemen en thuis komen met een volledig verslag met aktiefoto's.

Via het forum kan u altijd nog uw zeg kwijt en deze blijft up to date door onze verschillende forummoderators.

Via de Race highlights kan je nog altijd onze selectie van wedstrijden volgen waar Belgen en Nederlanders aan deelnemen.

Ons redactieteam en ik wensen jullie allen ook een fijne vakantie toe en veel zeilplezier.

Auteur:

  • Ice

    Eddy Lekens is een Belgisch zeezeiler, is stichter van ClubRacer en begeleidt als Digital Manager bedrijven met hun Omnichannel e-commerce strategie en Marketing automation. Sinds 1979 is hij wedstrijdzeiler. Was schipper/stuurman voor vele Verbondsbezem winnaars, werd 2x Nederlands kampioen, won 2x de Antwerp Race (IRC en Sportboten) en werd met het ClubRacer zeilteam verkozen tot de beste zeezeiler van Nederland.

Comments

Voor u geselecteerd: