32ste Deltaweek weekendverslag met uitslagen

Met de beide Zeelandwedstrijden en de start van het IMS kampioenschap is de 32e deltaweek nu echt van start gegaan.
Zowel zaterdag als zondag voeren de 200 deelnemers met perfect zeilweer op de Oosterschelde aan de beide kanten van de Zeelandbrug.
Aan de oostkant voeren de deelnemers aan het kampioenschap IMS en de eenheidsklassen op verschillende banen.
Aan de westkant voeren de schepen in de ORC-club en de rond en platbodem klassen.

Tijdens de start op zondag vond er in het gedrang rond de startlijn eenaanvaring plaats tussen de MAGNEFIQUE en de "WOESTE WILLEM".
Er deden zich daarbij geen persoonlijke ongelukken voor maar de schepen raakten behoorlijk beschadigd.
Voor de schipper van de Woeste Willem was het extra zuur omdat zijn nieuwe schip net 2 weken geleden was gedoopt.
De jury oordeelde dat het gebeuren als een fout van de schipper van de Magnefique moest worden gezien. Beide schepen zijn niet gestart maar zochten de haven op in afwachting van reparatie.

Ook in de IMS 1-2 werd er wat afgeknotst; door een bakboord stuurboord situatie aan de benedenton tussen The Matrix en Roompot.nl geraakte deze laatste zodanig in de knoei en kon geen kant meer op dat Touch of Glory pardoes op Roompot.nl knalde.

Tijdens de middelange baan op zondag voor IMS 1&2 zijn er ook wat verschuivingen gebeurt in het veld; SATORI trok zich terug na een ton hebben te gemist en BLUES zat met FANION zodanig in de knoei tijdens een kruisrrak dat deze zich ook kon melden bij het protestcomité ten voordelen FANION.

Tijdens de prijsuitreiking gaf een van de sponsoren een extra prijs voor de langzaamste schepen. De schippers kregen een gratis mogelijkheid om hun schip bij van der Rest in Kats uit het water te laten takelen. Mogelijk varen ze dan na schoonmaken wat sneller is de achterliggende gedachte.

Morgen varen de schepen naar st Annaland in de Buuten gaets race.
Na afloop daarvan varen de schippers van de jachten nog een race tegen elkaar in "splashes" kleine eenpersoons bootjes die vooral voor de jeugd bedoeld zijn.
Meestal zijn ze daarbij net zo fanatiek als tijdens de wedstrijden met grote schepen. Een probleem hebben ze wel: Als ze verliezen kunnen ze niet hun bemanning of hun handicapmeting de schuld geven.

Zeelandwedstrijden dagprijzen:

Zaterdag 06-07-2002

ORC 1, 1e prijs NED 2689 Anne Mazurka Evert v.d. Zande
ORC 1, 2e prijs NED 5564 Pepaju C. Meijer Goes
ORC 1, 3e prijs GBR 9731 Viva Zapata T. Mast
ORC 2, 1e prijs NED 5954 Spritfire B. van der Hoeven
ORC 2, 2e prijs NED 4235 Kopje Kleiner J. de Waal
ORC 2, 3e prijs NED 5342 Den Druzigen J. Bom
ORC 3, 1e prijs NED 6154 Ixion L. Rijk
ORC 3, 2e prijs GER 1145 De 7 Geuzen T.Kleinstauber
ORC 3, 3e prijs NED 4851 Tabou J. van Waarde
ORC 4, 1e prijs NED 5314 Blixem J. Veen
ORC 4, 2e prijs NED 6926 Strax T. van Dijkhuizen
ORC 4, 3e prijs NED 5989 Splendide G. Molenaar
ORC 5, 1e prijs NED 765 Wild at Heart, part II C. Buise
ORC 5, 2e prijs NED 3311 Nixe H. Adriaans
ORC 5, 3e prijs NED 1387 Spray M. Vermeulen
ORC 6, 1e prijs NED 5242 Lazy Sunday H. de Vos
ORC 6, 2e prijs NED 2663 Anoniem J. Hermans

IMS 1-2, 1e prijs NED 6360 Blues P. de Goede
IMS 1-2, 2e prijs NED 5596 Checkmate III Peter de Ridder
IMS 1-2, 3e prijs BEL 1102 The Matrix ClubRacer Racing Team
IMS 3, 1e prijs NED 6820 Easy Living Rinus de Jonge
IMS 3, 2e prijs NED 3797 Aldebaran V Kees de Ridder
IMS 3, 3e prijs NED 5905 Club Regatta
IMS 4, 1e prijs NED 5604 Jan Rap Arne Hubregtse
IMS 4, 2e prijs NED 6971 Creekwater Garschagen
IMS 4, 3e prijs NED 6035 Xarah Henk Glazener
IMS 5, 1e prijs GER 2796 Zick Zack Ingo Hunger
IMS 5, 2e prijs NED 249 Diamond Leo van Capel
IMS 5, 3e prijs NED 5410 Pawky Goofy Jan Goovers
IMS 6, 1e prijs NED 2436 Celestine Bram van Hout
IMS 6, 2e prijs NED 2586 D’ Ufojama A. Roeland

R&P B, 1e prijs VB 198 Waterdwinger H. Koman
R&P B, 2e prijs VB 66 Candelaer B. Voogd
R&P B, 3e prijs HB 194 BU 17 E. de Graaf
R&P C, 1e prijs VC 59 Snoeshaen J. Poelman
R&P C, 2e prijs VC 130 Dronckeoort M. van Duivendijk
R&P C, 3e prijs VC 146 Pieter Paniek P. v. Ballegooyen

J-22, 1e prijs 142 US-Basic F. Moerman
J-22, 2e prijs 149 Jabulani E. Westerhuys
J-22, 3e prijs 164 Team Traject Vastgoed

J-24, 1e prijs 52 Jantje uut de kachel J. Boen
J-24, 2e prijs 43 Quality of life Kees Versluys
J-24, 3e prijs 60 Jip J. Bruggeling

Max Fun 326 Happy Hours R. Pessers

Ongemeten, 1e prijs 4 Luchtvogel A. den Dikken
Ongemeten, 2e prijs 51 Mariella K. van Eykeren

Zondag 07-07-2002

ORC 1, 1e prijs GBR 9731 Viva Zapata T. Mast
ORC 1, 2e prijs NED 5564 Pepaju C. Meijer
ORC 1, 3e prijs NED 2689 Anne Mazurka Evert v.d. Zande

ORC 2, 2e prijs NED 4235 Kopje Kleiner J. de Waal
ORC 2, 1e prijs NED 5954 Spritfire B. van der Hoeven
ORC 2, 3e prijs NED 5657 Kindamagic J. Hollander

ORC 3, 1e prijs NED 6796 Inexteriors Frans Hawer
ORC 3, 2e prijs NED 6154 Ixion L. Rijk
ORC 3, 3e prijs GER 1145 De 7 Geuzen T. Kleinstauber

ORC 4, 1e prijs NED 5989 Splendide G. Molenaar
ORC 4, 2e prijs NED 6343 Prime Time F. Mastenbroek
ORC 4, 3e prijs NED 5314 Blixem J. Veen
ORC 5, 1e prijs NED 765 Wild at Heart, part II C. Buise
ORC 5, 2e prijs NED 3311 Nixe H. Adriaans
ORC 5, 3e prijs NED 1381 Viergo J. van Vliet Berkel
ORC 6, 1e prijs NED 5242 Lazy Sunday H. de Vos
ORC 6, 2e prijs NED 2857 Spinel M. Kamphuis

IMS 1-2, 1e prijs NED 5596 Checkmate III Peter de Ridder
IMS 1-2, 2e prijs NED 6101 Fanion J. de Vaan Haarlem
IMS 1-2, 3e prijs NED 6358 Touch of Glory D.S. Postma
IMS 3, 1e prijs NED 6820 Easy Living Rinus de Jonge
IMS 3, 2e prijs NED 6385 Via Vai D v.d. Slikke
IMS 3, 3e prijs NED 3797 Aldebaran Kees de Ridder
IMS 4, 1e prijs BEL 607 Excape Eddy Verbinnen
IMS 4, 2e prijs NED 5604 Jan Rap Arne Hubregtse
IMS 4, 3e prijs NED 6035 Xarah Henk Glazener
IMS 5, 1e prijs NED 5410 Pawky Goofy Jan Goovers
IMS 5, 2e prijs NED 5897 Tot Strax P. Verheyen
IMS 5, 3e prijs GER 2796 Zick Zack Ingo Hunger
IMS 6, 1e prijs NED 2436 Celestine Bram van Hout

R&P A VA 116 Anaconda F. Dorren Noordwijk
R&P B, 1e prijs HB 186 Nieuwe Maen E.W. v Dussen
R&P B, 2e prijs HB 194 BU 17 E. de Graaf Spakenburg
R&P B, 3e prijs HA 78 Windroos B M.I. Platteschorre
R&P C, 1e prijs VC 146 Pieter Paniek P. v. Ballegooyen
R&P C, 2e prijs VC 130 Dronckeoort M. van Duivendijk
R&P C, 3e prijs VC 101 Klieuw F. Manneke

J-22, 1e prijs 142 US-Basic F. Moerman
J-22, 2e prijs 30 J-Bra G. Loos
J-22, 3e prijs 118 Black Lion S. Marechal

J-24, 1e prijs 60 Jip J. Bruggeling
J-24, 2e prijs 43 Quality of life K. Versluys

Ongemeten, 1e prijs 4 Luchtvogel A. den Dikken
Ongemeten, 2e prijs 51 Mariella K. van Eykeren

Max Fun GEEN prijs

Overallprijzen over het weekend

J-22, overallprijs 142 US-Basic F. Moerman

J-24, overallprijs 52 Jantje uut de kachel J. Boen

Zeelandwedstrijden 32e Deltaweek, wisselprijzen winnaars:

ATALANTABEKER

I.M.S. 1-2 NED 5596 Checkmate III P.H.G. de Ridder

MONDRAGON WISSELBEKER

I.M.S. 5 en 6 GER 2796 Zick Zack I. Hunger

WISSELPRIJS ZIERIKZEE,

I.M.S. 1-2 NED 5596 Checkmate III P.H.G. de Ridder

FOP SMIT WISSELBEKER

I.M.S. 3 en 4 BEL 607 Excape Eddy Verbinnen

OOSTERSCHELDEBEKER

I.M.S. 5 en 6 NED 5410 Pawky Goofy Jan Goovers

WILDE ZWAAN WISSELBEKER

ORC 4 en 5 NED 5989 Splendide I J. Molenaar
WINDEKINDBEKER.

O.R.C. 6 NED 5242 Lazy Sunday H. de Vos Oost

DE MAAS WISSELBEKER

Rond en Plat VC 130 Dronckeoort

VENTO VOLENTE WISSELBEKER

Deze prijs wordt verzeild onder alle ORC-boten met Zierikzee als thuishavenKlasse:
ORC-club NED 2689 Anna Mazurka Evert v.d. Zande

J-24 WISSELBEKER ‘MAZE’
J-24 NED 60 JIP J. Bruggeling

Labels

Auteur:

  • Een correspondent

    Dit bericht werd geplaatst door een ClubRacer correspondent. Deze wordt aangestuurd door de hoofd- en eindredacteur die een groep, al dan niet vrijwillige of freelance correspondenten aanstuurt voor nationale en internationale verslaggeving van zeilwedstrijden.

Comments

Voor u geselecteerd: