A lifetime experience!

  • Author: Ice
    Date: vr, 07/02/2003 - 02:00

RED MAX pakt met uit met nieuwe videoclip!
Kreeg hier net een mail binnen van Gerdje met inhoud "Een korte clip over de "REDMAX" a lifetime experience!
Nota: er zijn wel risico's aan verbonden, als je dit bekijkt heb je
gegarandeerd zin om je koffers te pakken!

Groetjes,
Gerdje

Dit nu geweten ik direkt daar naartoe en wat blijkt, ze hebben nog gelijk ook. Echt maken dat we hier zo snel mogelijk vertrekken en maken dat we op zo'n boot zitten.
KICKASS Bas en Gerdje een dikke proficiat voor de film + de rest van crew die een schitterende tijd hebben gehad.

Ik raad iedereen om de film eerst binnen te halen en dan lokaal via je harde schijf afspelen.(4min) Rechtermuisklikken dus op onderstaande link en opslaan ergens op je harde schijf.

www.redmax.be/RedMax.wmv

foto: www.zeilfoto.nl

Auteur:

  • Ice

    Eddy Lekens zeilt sinds 1979 offshore zeilwedstrijden, is stichter van ClubRacer en laat bedrijven groeien met zijn online marketing bureau Lucky Cookie. Is schipper/stuurman voor vele Verbondsbezem winnaars, won diverse malen de NSR, Antwerp Race en Schelderegatta, werd 2x Nederlands kampioen Zeezeilen en in 2004 werd Eddy Lekens door het Watersportverbond verkozen tot de beste zeezeiler van Nederland.

Voor u geselecteerd: