Uitslagen Antwerp Race 2005

ANTWERPEN (BEL) - Na aanmoediging en input van vele zeilers over een aantal onregelmatig- heden in de uitslag is het dankzij de bereidwilligheid van de Antwerp race organisatie dat we nu een definitieve correcte uitslag kunnen publiceren.
Het is niet altijd even gemakkelijk om in zulke kermis vloot door het bos de bomen nog te zien en wij hebben dan ook alle begrip voor dat deze wijzigingen pas later verwerkt worden. Waarvoor onze dank.

We hebben nu niet minder dan 11 wisselprijzen en trofeeën die correct uitgedeeld kunnen worden onder de winnaars. De linken naar de uitslagen in detail met tijden en handycaps kan U onder "de winnaars in beeld" vinden.

De top 3 per klasse:

IRC 1-2 Wisseltrofee "IRC 1 & 2" (18 deelnemers)
1. BORRAS (GS 45) van Jannie Van Der Horst met stuurman Eddy Lekens (Ice)
2. HAWKEYE (J 44) van R.J. Reigwein
3. TOM (X 412) van Thiery Roger

IRC 3-4 Wisseltrofee "IRC 3 & 4 (8 deelnemers)
1. DEN AMBRASSADOR (Max Fun 25) van Franz Hawer
2. CLUB REGATTA (ILC 30) van Leon Westhoeve
3. BREEZE (ILC 30) van Chris Muyls

IRC 5-6 Wisseltrofee "IRC 5 & 6" (7 deelnemers)
1. CAPELLA van Frans Maas
2. WAVERIDER van Pilate Julien en Nishio Yoshio
3. GENERAL TAPIOCA van Phil Pilate

MAXIES Wisseltrofee Line Honour Trofee "Antwerp Race" (3 deelnemers)
1. RANDSTAD (VOR 60) team Randstad met stuurman Marc Flamand
2. SECOND LOVE (Standfast) van Gerard Cock
3. TOMIDI van Dirk Gunst

CRC A1 Wisseltrofee VVW Schelde "Frans Lemmens" (35 deelnemers)
1. DEHLERIUM (Dehler 36) van Christopher van den Haute
2. BONVIVENT (First 36.7) van Marc Van Rompaey
3. WEERLICHT van Hendrik Voormolen

CRC A2 Wisseltrofee S.R.N.A. "Kapitein Terlinck" (41 deelnemers)
1. JAG ONE van Jan Goderis
2. SARDIEN van Jan Maes
3. ENDLEX van Patrick Cools

CRC B Wisseltrofee RYCB "Dirk Peeraer" (40 deelnemers)
1. WILDEMAN van Peter Van den Eynde
2. STREAKER van Freddy Oelbrandt
3. PLACE 2 B van Walter Vervecken

CRC C Wisseltrofee KLYC "Eugène van der Graesen" (17 deelnemers)
1. LAZY Sunday van Henk de Vos
2. KCIROY van Lauwers Yorick
3. GALATEE van Guy Neyt

ORC 1 Wisseltrofee HWV "Jos JONCKHEER" (25 deelnemers)
1. LEVYAH (Spirit 425s) van Rudi Floridoor
2. CHRISTINA van Andre Nijs
3. STORTEMELK (X 43) van Frans de vries Lentsch

ORC 2 Wisseltrofee S.R.N.A. "Hugo VERLINDEN" (15 deelnemers)
1. IXION van Rijk Lauran
2. XARAH (X 332) van Henk Glazener
3. SHOEBOX van Sonday Ruud

ORC 3-4 Wisseltrofee WVB "Priem Rozenberg" (4 deelnemers)
1. NOORDWIND van Roy van Aller
2. RACER van Herman Ponet
3. ONRUST van Marius Akkermans

Auteur:

  • Ice

    Eddy Lekens, Ice voor de zeilvrienden, is stichter van ClubRacer en begeleidt als Digital Manager bedrijven met hun Omnichannel strategie en Marketing automation. Sinds 1979 is hij wedstrijdzeiler pur sang met een niet onbesproken zeil palmares: Winnaar Verbondsbezem, 2x Nederlands kampioen, 2x winnaar Antwerp Race (IRC en Sportboten) en met het ClubRacer zeilteam verkozen tot de beste zeezeiler van Nederland.

Comments