aankondiging | openingsevenement Broach

DELFT (NED) - De Delftse Studenten Wedstrijd Zeilvereniging Broach organiseert haar openings- evenement op zondag 4 april a.s. op en rond de Zuidkolk te Delft. We presenteren die dag onze nieuwe vloot, drie J22’s. De dag is tevens het startsein voor het eerste vaarseizoen van Broach.

We zullen met onze nieuwe boten vanaf komend vaarseizoen deelnemen aan zeilwedstrijden op de nationale en internationale wateren.

Het dagprogramma van het openingsevenement is als volgt:

11.00 uur Begin ontvangst
11.10 uur 1e wedstrijdserie tussen J22’s
12.10 uur Rondvaart door Delft voor genodigden
13.10 uur 2e wedstrijdserie tussen J22’s
14.10 uur Lezing van gastspreker
15.10 uur Finale tussen J22’s
16.15 uur Prijsuitreiking
17.00 uur Afsluiting van de dag

Bent u geinterresseerd? Komt gerust kennis maken met onze vereniging in Delft, u bent van harte uitgenodigd.
Meer informatie www.broach.nl of info@broach.nl

Auteur:

  • Een correspondent

    Dit bericht werd geplaatst door een ClubRacer correspondent. Deze wordt aangestuurd door de hoofd- en eindredacteur die een groep, al dan niet vrijwillige of freelance correspondenten aanstuurt voor nationale en internationale verslaggeving van zeilwedstrijden.

Voor u geselecteerd: