Mini Fastnet - UPDATE 1

De eerste mini 6.50 die Seven Stones (Zuid Engeland)ronde is "151 EOLE ETOILE DE MERE van de fransman Erwan Le Roux, winnaar van de Mini-Fastnet 2003. Hij ging Seven Stones voorbij, gisteren(Maandag) om 23h10. De laatste boot ronde vandaag (Dinsdag) om 13h44
De Peters Laureyssens (BEL) en De Smedt (BEL) met de "BASECAMP 438" deden dit met een 16de plaats overall, en als 5de van de serie Pogo's.

"EOLE", die om23h 10 dit merk ronde heeft een voorsprong van 1h 25 op een kleine groep waaronder Brian Cadwell/Ronan Guérin "NET CARRIER" en Jean-Baptiste Dejeanty/ Chris Sayer "CAEN LE MER".
De posities van 1 tot 9 worden ingenomen door Proto's. De 10de plaats en tegelijkertijd ook de 1ste van de series is "WAKE-UP 209" van Loïc Le Doyen.

Gedurende de nacht hebben de mini's te kampen gehad met wind die shifte van NO naar NW en terug, en daarbij nog schommelend van 5 tot 18 knopen. Vandaag was de wind overwegend noordelijk en +:- 18 knopen. De voorspelling voor vannacht en morgen : Wind eerst naar het oosten en daarna terug NO 18 knopen.

Tijden aan Seven Stone:
1. "Eole - Etoile de Mer", Erwan Le Roux - Francois Lamiot, lundi à 23 h 10.
2. "Netcarrier", Brian Caldwell - Ronan Guérin, mardi à 1h25.
3. "Caen La Mer", Jean-Baptiste Dejeanty - Chris Sayer, mercredi à 1h25.
4. "Bon pied Bon oeil", Cyril Ducrot - Richard Mérigeaux, à 1h25.
5. "Appart'City", Yvan Noblet - Manuel Castilla, à 1h25.
6. "Karen Liquid", Adrian et Dominique Hardy, à 1h50.
7. "Loire Atlantique", Nicolas Bunoust - Lionel Rubio de Teran, à 1h50.
8. "Kenmore", Nick Bubb - John Parker, à 1h51.
9. "Parole", Isabelle Joschke - Cécile Poujol, à 1h52.
10. "Wake Up", (1er Série, Pogo 1) Loic Le Doyen - Mathieu Morvan, à 1h54.
11. "Galeole.com" (2e Série, Pogo 1) Emeric Devigan - Ludo de Courlon, à 1h55.
12. "Cap Monde" (3e Série, Pogo 2) Olivier et Avram, à 1h56.
13. "ma pomme.com", Bruno Croisel - Franck Corbière, à 1h57.
14. "Dingo - Chantier Marée Haute", Damien Bossey Pierre Rolland à 2h24.
15. "Casoar", Erwan Lohezic - Olivier Servettaz, à 2h25.
16. "Basecamp", Peter Laureyssens - Peter de Smet, à 2h25.
17. "Micromegas", Pierre Gédouin - Arnaud Le Gal, à 2h43.
18. "Paridis", Corentin Douguet - Thierry Chabagny, à 2h44.
19. "Constuire à l'Ouest", Thomas Bonnier - David Sineau, à 2h45.
20. "Vecteur Plus", Aloys Claquin - Didier Le Vourch, à 2h54.
21. "Tobe Doo", Stanislas Masslard - Jean-Charles Cadoret, à 2h55.
22. "Zerline", Jean-Claude et Bertrand Guillonneau, à 3h15.
23. "Sauvegarde de l'enfance", Jérôme Viel - Caroline Vieille, à 3h16.
24. "Noix de Pogo", Eric Vautrin - Frédéric Boujean, à 3h17.
25. "Gin Tonic", Francois Van Damme - Yves Boyen, à 3h18.
26. "Amandlha", Emmanuelle Périé - Camille Gontier, à 3h19.
27. "Jules", Fabrice Sorin - François Lucas, à 3h21.
28. "Kolastyna", Adam Waligorski - Nikolas James, à 3h23.
29. "Tchuda Popka", Gwenc'hlan Catherine - Dominique Luna, à 3h27.
30. "Golden Apple of the Sun", Christophe Dary - Stéphane Chemin, à 3h38.

foto: 84 starters Mini-Fastnet 2004 © Gildas Hemon

www.minitransat650.be
Mini Fastnet 2004

Auteur:

  • Een correspondent

    Dit bericht werd geplaatst door een ClubRacer correspondent. Deze wordt aangestuurd door de hoofd- en eindredacteur die een groep, al dan niet vrijwillige of freelance correspondenten aanstuurt voor nationale en internationale verslaggeving van zeilwedstrijden.

Comments

Voor u geselecteerd: