Mini Fastnet - UPDATE 2

Verrassing aan de Fastnet Rock gisteren om 11h00. Het was niet Erwan le Roux met zijn Proto 151 die gisteren als eerste aan de Rock was, maar wel Jean-Baptiste Dejeanty en Chris Dayer met "Caen la mer". Ze hadden 12 min voorsprong op 151, die op zijn beurt gevolgd werd door een groepje van een 10tal andere proto's. Ronan Trolez/DavidTaborémet hun Pogo2 "International Jardiland zijn de eerste van de serie klasse en liggen op de 19de plaats.

Basecamp 438 met de Peters (BEL) is terug gevallen naar een 24ste plaats in het totaal klassement, maar liggen momenteel 3de in het klassement van de series.
Het is nu afwachten om te zien hoe de Series het doen tegen de Pogo’s in de voor de windse rakken. We kunnen toch al zeggen dat die 2 Belgen in ieder geval goed bezig zijn.

Momenteel genieten de deelnemers van ideale weersomstandigheden,ook al moeten ze contant trimmen om de snelheid er in te houden door de veranderlijke wind.

Voor vandaag zien de weersomstandigheden er voor de zeilers niet slecht uit. Aan de Fastnet Rock geeft men 15-20 ktn NNO, welke 10ktn zal afnemen aan de Scilly's. Daarna bij het naderen van Bretagne zal de wind terug toenemen.
Eén ding is al zeker, het record van 3dagen 20h zal waarschijnlijk niet verbroken worden, ondanks het feit dat het ook een snelle race is.

De eerste Proto's worden vannacht verwacht

Fastnet Rondingen
1. Jean-Baptiste Dejeanty - Chris Sayer ("Caen La Mer") mercredi à 10h50.
2. Erwan Le Roux - François Lamiot ("Eole - Etoile de Mer") à 11h12.
3. Adrian et Dominique Hardy ("Karen Liquid") à 11h32.
4. Nicolas Bunoust - Lionel Rubio de Teran ("Loire Atlantique") à 11h46.
5. Corentin Douguet - Thierry Chabagny ("Paridis") à 11h56.
6. Aloys Claquin - Didier Le Vourch ("Vecteur Plus") à 12h08.
7.Gonzalo Botin - Alex Pella ("Satanas") à 12h24.
8. Brian Cadwell - Ronan Guérin ("Net Carrier") à 12h31.
9. Tanguy de Lamotte - Jacques Vincent ("Set Environnement pour Mécénat Chirurgie") à 12h34.
10. Stanislas Maslard - Jean-Charles Cadoret ("Tobedo") à 12h55.
11. Cyril Ducrot - Richard Mérigeaux ("Bon Pied Bon Œil") à 12h56.
12. Stéphane Amiot - Mathieu Leys ("Weldom") à 13h13.
13. Tobias Hochreutener - Tom Horsfall ("Ti Wai") à 13h19.
14. Nick Bubb - John Parker ("Kenmore") à 13h45.
15. Damien Bossey - Pierre Rolland ("Dingo Chantier Marée Haute") à 13h49.
16. Yvan Noblet - Manuel Castilla ("Appart'City") à 13h50.
17. Sébastien Gladu - Eric Defert ("Birvidik") à 14h07.
18. Pierre Gedouin - Arnaud Le Gal ("Micromegas") à 14h40.
19. (1ste serie pogo) Ronan Trolez - David Taboré ("International - Jardiland") à 14h47.
20. Erwan Lohezic Olivier Servettaz ("Casoar") à 14h53.
23. (3de serie pogo) Peters Laureyssens/Peter de Smedt " Basecamp "

foto: Erwan le Roux en François Lamiot (FRA)met hun "Eole - Etoile de Mer" zij verloren de leiding aan Jean-Baptiste Dejeanty en Chris Dayer met "Caen la mer" © Eugène Le Droff

www.minitransat650.be

Auteur:

  • Een correspondent

    Dit bericht werd geplaatst door een ClubRacer correspondent. Deze wordt aangestuurd door de hoofd- en eindredacteur die een groep, al dan niet vrijwillige of freelance correspondenten aanstuurt voor nationale en internationale verslaggeving van zeilwedstrijden.

Comments

Voor u geselecteerd: