Europees kampioenschap 49'er dag 1

TORBOLE (ITA) - Na twee maand en een half studeren zijn we terug op het water. Ditmaal in Torbole, op het Gardameer. Dit EK is de laatste voorbereiding voor de meeste olympische teams, waar
onder andere het Nederlandse team Mats Hellman/Pim Nieuwenhuis de laatste kans heeft zich te kwalificeren voor de Spelen.
Vandaag stond er behoorlijk wat wind en werden er 3 reeksen in 4 groepen gevaren. Wij moesten wachten tot in de late middag om te kunnen starten in onze groep. De eerste reeks hadden we een slechte start en konden we weinig plaatsen ophalen. De tweede reeks kapzeisden we twee maal, toch einigden we noch 16e. De laatste reeks viel de fastpin van de bovenstag uit, nadit euvel te hebben verholpen eindigden we nog 17e.
Morgen beter.

tussenstand EK 49'er 92 deelnemers:
1. Finland 3pt Johanson/Pirainen
2. Australie 4 pt Nicholson/Boyd
3. Denemarken 5pt Hestbaek/ Dengso
65. Bert Schandevyl / Xavier Royaux 51pt

www.circolovelatorbole.com

Auteur:

  • Een correspondent

    Dit bericht werd geplaatst door een ClubRacer correspondent. Deze wordt aangestuurd door de hoofd- en eindredacteur die een groep, al dan niet vrijwillige of freelance correspondenten aanstuurt voor nationale en internationale verslaggeving van zeilwedstrijden.

Voor u geselecteerd: