Morgen rest nog de Kampioenschappen ORC-club en First 31.7

Colijnsplaat 9 juli 2005: Zaterdag is met een lange zeilwedstrijd onder prachtige omstandigheden de 35e Deltaweek voor de ORC-CLUB, Rond en Platbodems en de ongemeten boten afgesloten.
In het Kampioenschap First 31.7 werden 4 korte wedstrijden gevaren op een "heen en weer" baan.
Na afloop was werd de schippers en bemanning van de First 31.7 boten een geanimeerde receptie aangeboden in de Yachtclub van Colijnsplaat door het bestuur van de klasse organisatie. Tijdens de receptie werden met name de leden die in recordtijd de erkenning van de First 31.7 als eenheidsklasse voor elkaar hebben gekregen in het zonnetje gezet.

Morgen (zondag ) varen de deelnemers aan de Kampioenschappen First 31.7 hun finale wedstrijd.
Hoewel het klassement voor de Deltaweek in de ORC-CLUB klasse is afgesloten varen de deelnemers uit die klasse die aan het Kampioenschap deelnemen morgen nog een finale wedstrijd.
De resultaten daarvan tellen alleen voor het Kampioenschapklassement.
Ook de IMS boten varen morgen hun laatste wedstrijd van de Deltaweek.

Winnaars in de verschillende klassen op zaterdag Kampioenschap First 31.7 dagwinnaar 1e Prime time van schipper den Hartigh uit Rotterdam 2e Shoebox van schipper Ruud Sondag uit Bergen op Zoom 2e Chasseur van Hans de Jager uit Wolphaartsdijk.

IMS 1:
1e Roark met schipper Kaan uit Zierikzee 2e Yacht Vision met schipper Eiling uit Slootdorp

IMS 2
1e Xanadu met schipper Lennaert van Oeveren uit Heinkenszand 2e Amiga met schipper Joost Nijpels uit Kapellen (België)

ORC-1:
1e Argonaut met schipper S. Hameeteman Briele
2e Blue Chip met schipper Stouten uit Hellevoetsluis
3e Pepaju met schipper Kees Meijer uit Goes

ORC-2:
1e Escapade met schipper van Waes uit Breda
2e Spirit Lady van schipper John.Dijkstra uit Arnemuiden
3e ScrewBall van schipper Pagee uit Middelburg

ORC-3:
1e Lluchtvogel van schipper Arie den Dikken uit Veere
2e Waterzooi van schipper Arjan Zwart uit Zierikzee
3e Titan van schipper Mike de Bruin uit Bergen op Zoom

ORC-4:
1e Noordwind van schipper Roy van Aller uit Breskens
2e Impuls van schipper Baas uit Weteringbrug

Ongemeten schepen:
1e Bloeb 2 van schipper Koener uit Veghe
2e Coconutrun van Barrie Verstraerten uit Merksem (België)

Rond- en Platbodems B:
1e de Markiezin van Veere met schipper P Visser uit Veere
2e Nieuwe Maen van schipper van Ede van der Dussen;

Rond- en Platbodems C:
1e de Schuimer van de familie Overwater uit Mijnsheerenland

Winnaars van de wisselprijzen in de Deltaweek:

Korte-jachttrofee voor de winnaar in de klasse ORC 1 Werd uitgereikt aan Aat de Ruyter uit Steenbergen schipper van de NED 405 tt Soetigheyt

Krabbegattrofee voor de winnaar in de klasse ORC 2 Werd uitgereikt aan John Dijkstra uit Arnemuiden schipper van de NED 4289 Spirit Lady

De Scheldebel voor de winnaar in de klasse ORC 3 Werd uitgereikt aan Arie den Dikken uit Veere schipper van de NED 7106 Luchtvogel

Het Stuurboordlicht voor de winnaar in de klasse ORC 4 Werd uitgereikt aan Roy van Aller uit Breskens schipper van de NED 4627 Noordwind

Zilveren Drommedaris voor de winnaar in de klasse Rond en Platbodem jachten B Werd uitgereikt aan Ede v.d. Dussen uit Moergestel schipper van de VB 186 Nieuwe Maen

Buutengaetstrofee voor de winnaar in de klasse Rond en Platbodem jachten C Werd uitgereikt aan de familie Overwater uit Mijnsheerenland van het jacht VC 111 Schuimer

Een gratis ORC meetbrief voor 2006 voor de winnaar bij de Ongemeten boten Werd uitgereikt aan J. Koener uit Veghel schipper van de Bloeb 2

Foto © Dirk Epke

Meer uitslagen op: www.deltaweek.nl

Auteur:

  • Een correspondent

    Dit bericht werd geplaatst door een ClubRacer correspondent. Deze wordt aangestuurd door de hoofd- en eindredacteur die een groep, al dan niet vrijwillige of freelance correspondenten aanstuurt voor nationale en internationale verslaggeving van zeilwedstrijden.

Comments