Skandia Cowes Week 2007: het gordijn is gevallen

Skandia Cowes Week Roark en HolmatroHet gordijn is gevallen over de 181ste Cowes Week. De officiële prijsuitreiking is geweest en de Solent zeilhelden zijn weer gemaakt voor een jaar. De deelnemers en geïnteresseerden kregen op vrijdagavond het traditionele vuurwerk feest nog op hun bord, wat volgens de organisatie het meest spectaculaire was aller tijden.

En IRC klas 3 heeft op de laatste dag mogen zien dat zeildokter Kees Kaan met de Roark het parcours zelfs achteruit mag zeilen om te winnen. Een individuele terugroep weerhield hem dus niet om ook de laatste race op zijn naam te schrijven. Holmatro wint het eindklassement in IRC 3.

Voor de ClubRacers het Top 10 eindklassement:

Class 0 IRC
1. ICAP LEOPARD (Mike Slade)
2. ALFA ROMEO (Neville Crichton and Alfa Romeo)
3. ROXY (Sam Davies)
4. MIRABAUD (Sarah Ayton. Sarah Webb and Pippa Wilson)
5. ESTRELLA DAMM (Brian Thomson and Guillermo Altadill)
5. SPIRIT OF WEYMOUTH (Steve White)
5. ARTEMIS OCEAN RACING (Jonny Malbon)
8. PINDAR ALPHAGRAPHICS (Andrew Pindar and Mike Sanderson)

Class 1 IRC
1. FLASH GLOVE (Colm Barrington)
2. PANTHERA (Benny Kelly)
3. LOKI (Stephen Ainsworth and Cameron Miles)
4. ISLAND FLING (Paul F Winkelmann)
5. COCKBURNS RED (Charles Dunstone)
6. SPIRIT OF JETHOU (Sir Peter Ogden)
7. CHERNIKEEFF 2 (Luke Bradley and Peter Harrison - Yacht Racing Academy)
8. ST JAMES'S PLACE (Peter Harding and Chris Brown)
9. FORMIDABLE 3 (P W Vroon)
10. SNOW LION (Lawrence Huntington)

Class 2 IRC
1. WISC (Glynn Williams)
2. DARK & STEAMY (Nick and Annie Haigh)
3. FEVER (Klaus Diederichs and Grant Gordon)
4. RENAISSANCE (Jerry Otter and Eamonn O'Nolan)
5. BOLIDT (Mr R Bol)
6. CHECKMATE (Peter De Ridder)
7. HENRI LLOYD (Robert Lutener and Martin Elwood)
8. MCFLY (Tony Mack)
9. DSK COMIFIN (Danilo Salsi)
10. EXABYTE 4 (Christopher Sharples)

Holmatro crewClass 3 IRC
1. HOLMATRO (Sander Speet)
2. ROARK (Mr Kees Kaan)
3. UXORIOUS III (Edward Leask)
4. MOANA (Francois Goubau)
5. CODIAM ENSP DH (Nicoleau and Loday)
6. ECLECTIC (Koen Lockefeer)
7. ALLARD (Rudi Floridor)
8. KING LOUIE (Fiona & Malcolm Thorpe)
9. ERIVALE III (M Greville)
10. PREMIER FLAIR (Jim Macgregor)

Class 4 IRC
1. AMEY LOVE SHACK (Tim Spalding and Gareth Lloyd-Jones)
2. HEALTHSURE (Peter Newlands)
3. INCOGNITO (Paul Mcnamara and Tony Lowe)
4. BEECHWOOD HOMES (Promocean)
5. XINSKA (Bernard Olesinski)
6. TAN IT (Paul & Richard Harris)
7. SKANDIA INTERNAT'L (Jasper Thomas)
8. GENIE (Andrew Jackson)
9. AVALANCHE (Guillaume Lemoine Team Avalanche)
10. TARKA PWC (Price Waterhouse Coopers)

Class 5 IRC
1. ALVINE JACOBITE (Harry Evans)
2. KISS (David Pinner)
3. ZARAFA (Peter Scholfield)
4. STEADY BARKER (Michael Brough)
5. X-DREAM (Peter Howland)
6. VORTEX (Tim & Sophie Harrington)
7. JAZZ 2 (Ian W Smyth)
8. SALVO (Mr & Mrs Peter Morton)
9. INIS MOR (Bernard Gouy)
10. NUTMEG (Francois Lognone)

Class 6 IRC
1. FATJAX (Iain Kirkpatrick)
2. ESPRIT (Neil Vardy)
3. WITH ALACRITY (Chris & Vanessa Choules)
4. BEEFEATER (John Dunnet and Adrian Ward)
5. RED MACAW (John & Jackie Edwards)
6. ELUSIVE (Jackie Welch and Robert Dobson)
7. VANILLA (Niek Spiljard)
8. ATHENA (David Glasgow and The Earl of Cork and Orrery)
9. LIGHT (John Rainger and Rob Denning)
10. BRIGHTWORK (Bob & Jon Baker)

Class 7 IRC
1. EARLS COURT BOATSHOW (Adam Gosling)
2. DEAN AND DYBALL (Ian Braham)
3. SIMPLICITY (Rory Fitzwilliams)
4. ELECTRA (Richard Hanslip)
5. HULLABALOO XV (David Evans)
6. AMAZON (Tony & Chuffy Merewether)
7. PENULTIMA (Stewart Broughton)
8. COOL BLUE (Simon Cory)
9. SOFTWARE MISTRESS 88 (John Brattan)
10. XARA (Jonathan Rolls)

Class 8 IRC
1. BULLETT (Howard Sellars and Michael Till)
2. MIKADO (Michael Briggs)
3. CATCH WANCHAI BELLE (J & J Mcwilliam. D Walker. M Mcgaw. O Ophaus and M Kaye 2)
4. ESPADA (Louise Morton)
5. MONKEY BUSINESS (Robert Leggett)
6. WHITE MISCHIEF (Andy Hind)
7. RUNAWAY BUS (Paul Kelsey and Peter Williams)
8. WORKOUT (Jeff Worboys)
9. ALEXA (Ian Le Maitre)
10. CURVED AIR (Gareth Morris and David Sprague)

Class 9 IRC
1. MADELAINE (Richard and Rachel Donald)
2. TATTARAT (Philip Williams)
3. SO! (Mr Simon Osgood)
4. G-STRING (Kieron O'Connell)
5. HESPERUS (Magnus & Clare Wheatley)
6. MERGANSER (Catherine Munro Kerr)
7. PIZZICATO (Tom White)
8. FAT HEN (Laurence & Sarah Shell)
9. XANTZ (Michael Tennant)
10. FIRECRACKER (Nick Gates and Nick Phillips)

IRM
1. HENRI LLOYD (Robert Lutener and Martin Elwood)
2. COCKBURNS RED (Charles Dunstone)
3. JOHN MERRICKS (Colette Blair)
4. EXABYTE 4 (Christopher Sharples)
5. REBEL (David Franks)
6. FORMIDABLE 3 (P W Vroon)
7. WINDSONG (Mr S Bowen Davies and Mr H Evans)
8. FORTIS EXCEL (Agne V Nilsson)
9. FRAXIOUS (Andy Greenwood)
10. ATOMIC OF COWES (Langley Holdings PLC)

Foto © Rick Tomlinson

Meer informatie: Cowes Week

Labels

Auteur:

  • Ice

    Eddy Lekens (BEL) zeilt sinds 1979 wedstrijden met zeegaande zeiljachten, is stichter van ClubRacer en begeleidt als Digital Manager bedrijven met hun Online strategie, E-commerce en Digitale Marketing. Is schipper/stuurman voor vele Verbondsbezem winnaars, werd 2x Nederlands kampioen Zeezeilen en werd in 2004 met het ClubRacer zeilteam door het Watersportverbond verkozen tot de beste zeezeiler van Nederland.

Comments

Voor u geselecteerd: