Skandia Cowes Week 2008, alle eindklasseringen

Cutting EdgeSkandia Cowes Week 2008 liep dit weekend op zijn eind. Jammer genoeg voor ons Lage Landen viel er weinig nieuws te sprokkelen. Geen ingezonden nieuws van deelnemers ter plaatse, veel journalisten die ondertussen reeds in China zaten en de homesite die enkel uitslagen publiceerde, zonder al te veel proza. Alle klassen zeilden 8 races en de organisatoren spreken van een fantastische week. Roark zal waarschijnlijk een andere mening zijn toebedeeld. Hieronder toch alle uitslagen.

Skandia Cowes Week eindklasseringen per klasse:

Black Group Overall
1, DEAN AND DYBALL (Ian Braham)
2, AMEY LOVE SHACK (Tim Spalding and Gareth Lloyd-Jones)
3, MADELAINE (E Donald, M Donald, I Donald, R Reed, L Jones and S Reed)
4, ZELDA (Mike Ewart-Smith and Ben Richards)
5, SALVO (Mr & Mrs Peter Morton)
6, WHITE MISCHIEF (Jay Partridge)
7, ESPADA (Louise Morton)
8, RAN (Niklas Zennstrom)

White Group Overall
1, SAVAGE SAILING TEAM (Liz Savage and Chris Savage)
2, PANI MUNTA (Mike Probert and James Bryer)
3, ZINNIA (John Tremlett and Jeremy Lear)
4, BETTY (Jon Powell)
5, SKUA (Harry Roome)
6, MEN BEHAVING BADLY (Rupert Mander)
7, REPOST (Bates and Bowen)
8, DAUNTLESS (G Peckham, M Carver and R Romer-Lee)
9, TEAM PINDAR (Ian Williams, Simon Shaw and Mark Nicoles)

Class Zero IRC
1, RAN (Niklas Zennstrom)
2, RIO (Charles Dunstone)
3, STAY CALM (Stuart Robinson)
4, PANTHERA (Benny Kelly)
5, ALEGRE (Andy Soriano)
6, HENRI LLOYD (Robert Lutener and Martin Elwood)
7, CHERNIKEEFF 2 (Peter Harrison)
8, JOHN MERRICKS II (Volvo RYA Keelboat Programme)
9, BEAR OF BRITAIN (Priory Bay Hotel)
10, FORMIDABLE 3 (Peter Vroon)

Class 1 IRC
1, POPPY OF PORTLAND (John Dean and David Lancefield)
2, YES! MURPHY & NYE (Adam Gosling)
3, MOANA (Francois Goubau)
4, DARK & STEAMY (Nick & Annie Haigh)
5, PACE (Simon Tate and Johnny Vincent)
6, OYSTERCATCHER XXVI (Richard Matthews)
7, DAIKIN AIRCO (Frans Van Der Heijden)
8, DESPERADO (Richard Loftus)
9, ITALIA UNIVERSAL (Richard Rankin)
10, MAVERICK 3 (Dominic Chappell)

Class 2 IRC
1, PREMIER FLAIR (Jim MacGregor)
2, ALLARD (Rudi Floridor)
3, JOLLY JOKER (Rodolphe Marchais)
4, ANTILOPE (Willem Wester)
5, ERIVALE III (M Greville)
6, NUTMEG IV (Fransois Lognone)
7, QUOKKA (Mr Simon Coleridge)
8, KING LOUIE (Fiona & Malcolm Thorpe)
9, FINISTERRE CAPITAL (Baune, Duplan and Renier)
10, PANACEA (John & Jill Patterson)

Class 3 IRC
1, SEATRACK (Peter Scholfield)
2, GRAND SLAM (Mike Ronson and Robin Dollar)
3, SLEEPER (Jonty & Vicky Layfield)
4, HURRYCANE VI (Kenny Bruneflod)
5, ALARIS (John Howell)
6, STEADY BARKER (Michael Brough)
7, X DREAM (Matthew Vincent)
8, JAGUAR LOGIC (Ras Turner, Sailing Logic Ltd)
9, BOOMERANG (Leo Boom)
10, MALICE (Mike Moxley)

Class 4 IRC
1, SALVO (Mr & Mrs Peter Morton)
2, WINSOME (Harry J Heijst)
3, XCITABLE (Peter Hodgkinson and Sarah Bailey)
4, VANILLA (Niek Spiljard)
5, SHIP SHOP AQUAHOLIC (Wilmet and Grecourt)
6, INGWE (Steve Dyke and Dominic Anschutz)
7, HOT RATS (Robbie & Lis Robinson)
8, HABANERO (Christophe Clarke)
9, JOS OF HAMBLE (Professor Roger Williams)
10, TIGER DEVELOPMENTS (Peter Parker)

Class 5 IRC (Sigma 38)
1, THE PROJECT (Andy Budgen and Freddie Schwyn)
2, LIGHT (Robert Denning)
3, MEFISTO (Kevin Sussmilch)
4, PERSEPHONE OF LONDON (Nigel Goodhew)
5, MONET (Dave Cooke)
6, WITH ALACRITY (Chris & Vanessa Choules)
7, GAUNTLET OF TAMAR (Lt Cdr D J Cummings RN)
8, DRAGONFLY OF BOSHAM (N & A Aitchison)
9, TORBELLINO (Colin Mackey, Simon Newton and Richard Strauss)
10, FLORENCE AGNES II (Roger Evans)

Class 6 IRC
1, DEAN AND DYBALL (Ian Braham)
2, COOL BLUE (Simon Cory) *** OUTSTANDING PROTEST ***
3, SAIL4CANCER (David Cullen)
4, RUTHLESS (Martin Pearson)
5, ELUSIVE (Jackie & Robert Dobson)
6, ATHENA (David Glasgow and The Earl of Cork and Orrery)
7, POLLY'S KETTLE (Simon Law)
8, 2XS (Aindriu McCormack)
9, VETO (Peter Dessent)
10, PADDIYWACK (Island Youth Water Activities Centre)

Class 7 IRC (Sigma 33)
1, SHADOWFAX (Andy Johns and David Rolfe)
2, WORKOUT (Jeff Worboys)
3, ALEXA (Ian Le Maitre)
4, ATTILA THE NUN (James Brown, Katy Brown, Christian Ardley and Neil Davison)
5, HERITAGE (Bernard Kinchin)
6, SIXES AND SEVENS (Stuart Whitmore - London Fire Brigade Sailing Club)
7, PROSPERO OF HAMBLE (Bob Mills)
8, MUSKOKA (Ed Smith)
9, SPIRIT OF KUDU (Mark Watkins)
10, COUNTDOWN (Michael Von Bertele)

Class 8 IRC
1, WHITE MISCHIEF (Jay Partridge)
2, SLINKY (Peter Nicholson)
3, LITTLE EMILY (Richard Oswald)
4, SIMPLICITY (Rory Fitzwilliams)
5, RAINBOW (Rick Farrance, Tom Hale, John Hale and Jack Hale)
6, HOBBY HORSE (Mick Fawcett)
7, REACTION (Rob Booth and Mark Dale)
8, WHITE HEATHER (Janet Lionel and David Miller)
9, KYMATA (Tony White)
10, BLACKBERRY (R) (David Rider)

Class 9 IRC
1, MADELAINE (E Donald, M Donald, I Donald, R Reed, L Jones and S Reed)
2, PALOMA (Jim Tennant)
3, THE APPRENTICE (Jack Grogan and Jessica Gozzett)
4, FRANKIE THE RHINO (Owain, Jez, Tom and Chant)
5, G-STRING (Kieron O'connell)
6, MERGANSER (Catherine Munro Kerr)
7, PIZZICATO (Tom White)
8, ROSAIRE (Mr Michael Squire)
9, FSHARP (David Hunter)
10, DOLLY (Laura Johnson)

1720
1, ALLTALK (Neil Angel)
2, CRESCENDO (James W Flynn)
3, GO FERRET (Peter Haworth)
4, PREMIER CRU (Tom Richardson)
5, WHITE LIGHT (David Geal)
6, BOONDOGGLE (Marcus, Radar, Al, Andy and Mate)
7, ROGAN JOSH (Powell, Bertelsen and Sutherland)
8, INFLEXION 1 (Christian Hamilton)
9, INFLEXION 2 (Sam Carter)
10, ANGEL (Jeremy White)

Beneteau 40.7
1, AMEY LOVE SHACK (Tim Spalding and Gareth Lloyd-Jones)
2, HEALTHSURE (Peter Newlands)
3, BEECHWOOD HOMES (Gareth Williams)
4, INCOGNITO (Paul Mcnamara and Tony Lowe)
5, HW CORPORATE FINANCE (Charles Whelan and Richard Hall)
6, TRADITION PHILO IV (Nicolas Gaumont-Prat)
7, SKANDIA INTERNATN'L (Jasper Thomas)
8, RAFIKI TEAM HOTWATCH (Sir David Clementi)
9, PWC STRATEGY (Guy Prest)
10, SKANDIA (Russell Farrington)

Contessa 32
1, DRUMBEAT (Eldred Himsworth)
2, BLUE SHARK (Ken Mizen and Don Laing)
3, ANDAXI (Chris North)
4, EQUATOR (Simon & Kay Porter)
5, GIGI (Jeremy Rogers)
6, WILD THYME (Roger Vickers)
7, MUSCADET DE HAVELET (Peter Maughan)
8, BLANCO (Ray Rouse, Peter & Richard Vanner)
9, CONCERTO (George Isted)
10, LA CONTESSA ROSE (Bill Daniels)

Daring
1, DAUNTLESS (G Peckham, M Carver and R Romer-Lee)
2, DEFENDER (Jeremy Preston)
3, DIVISION BELLE (Hill, Sillars, Reynolds, Rawlinson, Green and Grylls)
4, DARIUS (Parr, Dunleavy, Kenyon, Briggs, Wirgman, Eddings, Tew & Caws)
5, AUDAX (Mike Bilbo)
6, DECOY (A Norton, R Ottaway, D Chaplin, J Goodwin and M Holland)
7, DOUBLE KNOT (John Hackman)
8, DOLPHIN (David N Gower)
9, DEFIANT (R Aisher, P French, Lord Kingsland, P Blackwell and C Perry)
10, DREAMER (Lavinia Perry)

Dragon
1, AIMEE (Julia Bailey)
2, RUMOURS (Len Jones)
3, C'S TOY (Tillmann Wiese)
4, ECSTATIC (Eric Willams)
5, TROIKA (Rob Gray)
6, NJORD (Owen Pay)
7, JERBOA (Gavia Wilkinson-Cox)
8, GANADOR (Martin Makey)
9, NORBERT (C Brittain and D Grindley)
10, ASA (Ben Hancock)

Elan 333
1, ELUSIVE (Jackie & Robert Dobson)
2, WILD BLUE (Peter Wykeham-Martin)
3, FANDANGO (Mike Theobald)
4, SKYWAVE (Neil Shazell)
5, BUCCANEER OF UPNOR (Jason West)
6, WAIMANU (Winston Peters)
7, ST GEORGE (Phillip Alberry)

Etchells
1, ARBITRATOR (Graham & Stephen Bailey)
2, MOONLIGHT (Mark Downer)
3, CHINA WHITE (A Cooper and M Powell)
4, DESPERATE (R Tyrwhitt-Drake and J Nichols)
5, ESPRIT (Robert Elliott)
6, PALE TIDE (Ian Law)
7, MAYHEM (Geof Gibbons)
8, BEST MATE (Chris Torrens)
9, BLUE GENES (Jeremy Turnage and Peter Rogers)
10, PALAVER (Ron Thompson)

Extreme 40
1, EMT ()
2, BT ()
3, HOLMATRO ()
4, VOLVO OCEAN RACE ()
5, OMAN SAIL ()

Hunter 707
1, BETTY (Jon Powell)
2, THE ANT HILL MOB (Russell Mead)
3, SPARKLE (Paul Curtis)
4, TEQUILA (Dr Miles Dalby)
5, NOTNOWKATO (Carl Raynes and Guy Raynes)
6, MISS MONEYPENNY (Stuart Howells and Tom Clayton)
7, DOUBLE TROUBLE (Howard Morris)
8, THIS IS JEFF (Harry Hall)
9, ARTIFICER (Royal Electrical & Mechanical Engineers YC)
10, LUTINE BELLE (Lloyd's Yacht Club)

Folkboat
1, MADELAINE (E Donald, M Donald, I Donald, R Reed, L Jones and S Reed)
2, PALOMA (Jim Tennant)
3, MERGANSER (Catherine Munro Kerr)
4, ROSAIRE (Mr Michael Squire)
5, CYRA (Vics & Ed Manning)

Flying 15
1, MEN BEHAVING BADLY (Rupert Mander)
2, BLACK (Nick Clarke)
3, FIREBOLT (John Washington)
4, FFLUX (Gavin Tappenden)
5, FFURAHA (Mike Boll and Gil McCutcheon)
6, SEA JAY (Colin Ward)
7, FFLOOZIE (Adam Cowley)
8, FIFTY FIFTY (Andrew Millband)
9, DUSTY FFOUR (Tony Bedingfield)
10, AFFORE THE WEAK (Michael & Alex Tatlow)

J/Sprit
1, JOE 90 (Dunacan Mcdonald and Charlie Wise)
2, J'RONIMO (Taylor, Orton and Greenhalgh)
3, JEOPARDY (Richard Watney)
4, NEILSON REDEYE (Neilson Active Holidays)
5, JOLENE (Geoff Payne)
6, SHADES OF BLUE (Ed Holton)
7, JUST IN TIME (Andrew Roberts and Steve Etheridge)
8, WHO'S TO NO (Richard Sparrow)
9, FAY-J (Paul Griffiths)
10, MOJO (Jill Stevenson and James Bacon)

J/109
1, ZELDA (Mike Ewart-Smith and Ben Richards)
2, SHIVA (Matthew Boyle) *** OUTSTANDING PROTEST ***
3, JOHNNY BLUE II (Bruce Jubb, Mike Flood and Jeff Dakin) *** OUTSTANDING PROTEST ***
4, JAHMALI (Mike & Sarah Wallis) *** OUTSTANDING PROTEST ***
5, JUKE BOX (Brian Moreton)
6, OFFBEAT (David McLeman)
7, BETH (Christopher Sharples and Richard Acland)
8, RED ARROW (RAFSA)
9, J-DREAM (David & Kirsty Apthorp)
10, JAMBO! (Bruce Grant and Graham Simpson)

J/80
1, SAVAGE SAILING TEAM (Liz Savage and Chris Savage)
2, AGAINSTMALARIA.COM (Sebastian Ripard)
3, ROSE & THISTLE (Marcus Stone)
4, J'IRONISE (Arnaud Rousseeu)
5, JEVAN (Rob Fox)
6, UKSA 1 (Faye Grice, Gareth Fowler and James Merrick)
7, JUGULAR VAIN (John Fowler, Warwick Samuel, Ed Gardener and Charlotte Allan)
8, JIN PALACE (James Sullivan)
9, STRUMPET (Andy Phelps)
10, J CARAMBA (Neil Stevenson)

Laser SB3
1, TEAM PINDAR (Ian Williams, Simon Shaw and Mark Nicoles)
2, 3 SAD OLD BLOKES (Jerry Hill)
3, TEAM EARL'S COURT (Geoff Carveth)
4, CHILLI CHASER (Ian Southworth, Nigel Smith and Sean Dwyer)
5, VITA SPERICOLATA (Cavallini and Cavallini)
6, BALOO (Tristan Jaques)
7, DARLING ASSOCIATES (Chris Darling)
8, CITY OF CAPE TOWN (Dave & Roger Hudson, Wandisile Xayimpi and Renaldo Mohale)
9, 3467 (Nigel Grogan)
10, TRUESTONE (Ian Handley)

Multihull
1, CARBON TIGER 2 (Brian Haynes, Keith Bliss and Martin Harvey)
2, BUZZ (Phil Cotton)
3, TEAM EBERSPACHER (Ben Goodland, Mike Yates, Steve Mitchell and Jeff Mearing)
4, TRIPTYCH (Mike Wigmore)
5, FREEBIRD (George Burn)
6, VELOX (Grant Kelly)
7, TIME RAIDER (Werner Victoor, Koenraad Coelus, Eddy Maes & Bernard Bossuyt)
8, CHIMERA (Norman Ferguson)
9, SWIFT (Colin Mackinnon)
10, CHARLESTON (Ross Hobson)

Ondeck 65/68
1, SPIRIT OF ISIS (David Watson)
2, SPIRIT OF JUNO (Miles Wise)
3, SPIRIT OF MINERVA (Michael Collier)
4, HULL AND HUMBER (Juan Coetzer)
5, LIVERPOOL (Brendan Hall)
6, SPIRIT OF DIANA (Stefan Berry)
7, SINGAPORE (Ali Lewwllyn)
8, DURBAN (Ricky Chalmers)
9, GLASGOW (Gordon Reid)
10, WESTERN AUSTRALIA (Les Paterson)

Nautor's Swan Trophy
1, DESPERADO (Richard Loftus)
2, WHITE HEATHER (Janet Lionel and David Miller)
3, AELANA (Stu Harrison)
4, XARA (Jonathan & Anne Rolls)
5, ALFA HELIX (Bob Barlow)
6, CISNE (David Collins and Tony Thorpe)
7, SWAN GALIANA (Rory Gillard)
8, LUTINE (Lloyd's Yacht Club)
9, QUESTAR (Capt P J Cooper)
10, GLADEYE (Welsh Guards)

Quarter Ton
1, ESPADA (Louise Morton)
2, BULLET (Howard Sellars)
3, AYANAMI (Roger Swinney)
4, ECHO (Mark Lees)
5, SGT PEPPER (Richard & Anna Thomas)
6, GOOGLE-EYE (Pat Stables and Nigel Hunter)
7, RUNAWAY BUS (Peter Williams and Paul Kelsey)
8, ARBITRATOR (Benjamin Walker, Nick Hewitt and Alexandra Bailey)
9, SENATOR INCITATUS (Mark Dennington and Shaun Hopkins)
10, DIAMOND (Keith Mccullagh)

Redwing
1, REDSTART II (Mrs Jonathan Peel)
2, TOUCAN (Peter & Lynne Romer Lee and Colin & Becky Samuelson)
3, LADY LAETITIA (Willie Clegg, Rory James-Duff and Billy Clegg)
4, HARLEQUIN (M A Alexander and J N Raymond)
5, CAPELLA II (Mr Hugo Cuddigan)
6, RED GAUNTLET II (A E V Robertson and J P J Robertson)
7, GOSLING (Gosling Family)
8, SKUA (R F Morrison)
9, PLOVER (Andrew & Sabrina Eddy)
10, SNOWGOOSE II (Robin & Heather Culpan and Ray Lippiatt)

RS Elite
1, E'TU (Steve Powell)
2, DUEL (Mike Dawe)
3, CIAO BELLA (Mike Tong)
4, RS SAILING.COM (Martin Wadhams)
5, ELLANORE (Andrew Christie and Peter Ritchley)
6, TNT (Charles Nicholson)
7, ECLIPSE (Ian Andrew)

Seaview Mermaid
1, SHEEN (John Sandiford Haigh)
2, CYNTHIA (Ben Few Brown)
3, DRAGONFLY (Anthony Ward and Anthony Eaton)
4, AMETHYST (Richard Prest)
5, BLUEBELL (The Baines Family)
6, MIRANDA (Charles Tilley and Michael Smith)
7, AD ASTRA (A Neill, A Browning and D Ives)
8, HALLUF (The Randall Family)
9, JADE (Willl Caws and John Betchley)
10, SIRENA (J Smith and S Christie)

Solent Sunbeam
1, DANNY (Roger Wickens)
2, DAISY (Dr Mike Moss and Mike Law)
3, QUERY (Tim Hill)
4, FLEURY (John & Valerie Davis)
5, FAY (Mr Richard Pearson and Mrs Jussie Yeats)
6, PENNY (Julian Money)
7, LITTLE LADY (Gayle Palmer)
8, EMILY (M Glaister, N Pople and N Timberlake)
9, COMEDY (Barry Sampson)
10, DAINTY (Peter Nicholson and Mike Hollis)

Sonar
1, REPOST (Bates and Bowen)
2, WHATEVER (Barry Byham and Roger Boxell)
3, BERTIE (Simon Barter)
4, WE'RE HERE (Richard Bailey)
5, JENNY (Simon Clarke and Ken Newman)
6, DISCOVERY (Paul Blowers)
7, BLEW BAYOU2 (Kerry Gruson)
8, WISCONSIN (Brian & Adam Charlesworth)
9, DISCO (Ed Suckling and William Rome)
10, JOSH (D Warner, C Warner, S Willis, L Pryke and H Beaney)

Sonata
1, THE APPRENTICE (Jack Grogan and Jessica Gozzett)
2, FRANKIE THE RHINO (Owain, Jez, Tom and Chant)
3, G-STRING (Kieron O'connell)
4, PIZZICATO (Tom White)
5, FSHARP (David Hunter)
6, DOLLY (Laura Johnson)
7, SHARP (Paul Harkness)
8, XANTZ (Michael Tennant)
9, PRESTO (Andrew Cox)
10, FAT HEN (Laurence & Sarah Shell)

Sportsboats
1, FER DE LANCE (Glyn Locke)
2, ABSTENSION II (Kevin Downer and Graham Law)
3, HALLUCINATION (Adrian Godfrey and Will Denning)
4, MAD MAX (David S Franks)
5, RADIO STAR (Ben Edwards)
6, JUPITER (Edmund Gatehouse)
7, SIXPACK (Chris Jackson)
8, CATCH (Andrew Wilson)

Squib
1, PANI MUNTA (Mike Probert and James Bryer)
2, GHOST RIDER (Penny & Mike Fenwick)
3, SASKIA V (Mark Bugler and Rima Bascombe)
4, AQUABAT (Fred Warren-Smith)
5, EASTWIND (John Cornforth)
6, FIRECRACKER TOO (Andrew Porteous and Jerry Westbrook)
7, LEE DECK (Graham & Hubert Smyth)
8, SQUIBLISSITUDE (Ted Reilly and Tom Crean)
9, OSPREY (Chris Gear, Angela Waters and Alex Porteous)
10, PARAMOUR (David Barrow)

Sunsail 37
1, SUNSAIL 02 (Fort Vale Engineering)
2, SUNSAIL 09 (Pall Europe B)
3, SUNSAIL 28 (Deloitte)
4, SUNSAIL 34 (The Listening Company)
5, SUNSAIL 08 (Pall Europe A)
6, SUNSAIL 37 (Cazenove Absolute)
7, SUNSAIL 16 (Skandia 6)
8, SUNSAIL 14 (Skandia 4)
9, SUNSAIL 11 (Skandia 1)
10, SUNSAIL 12 (Skandia 2)

Swallow
1, SKUA (Harry Roome)
2, MIGRANT (Charles Fisher, Richard and Carol Thompson)
3, SOLITUDE (A J Lunch and A M Reid)
4, CURLEW (David Royse)
5, ARCHON (Sir Malcolm Green)
6, SERENADE (Mr & Mrs Hugh Kemlo)
7, AVOCET (John Houghton)
8, MARENGO (Joanna Brigg and Bethan Carden)
9, DARTER (Tony Glover and Richard Jackson)
10, MERLIN (David Leon, Julian Kinross and Philip Lancashire)

TP52
1, RAN (Niklas Zennstrom)
2, RIO (Charles Dunstone)
3, STAY CALM (Stuart Robinson)
4, PANTHERA (Benny Kelly)
5, HENRI LLOYD (Robert Lutener and Martin Elwood)
6, JOHN MERRICKS II (Volvo RYA Keelboat Programme)
7, FLASH GLOVE (Colm Barrington)

Victory
1, ZINNIA (John Tremlett and Jeremy Lear)
2, ZELIA (Geoff & Sarah Dixon)
3, ZEST (K F & S Taylor and W Bancroft)
4, ZEPHYR (H J Y Pringle, P M Pringle and J Scammel)
5, CHRISTINA (Billy Wyatt)
6, WOOZLE (Nigel & Fiona Sefton-Smith)
7, ZARENA (Bill Arnold)
8, VARIETY (Janet Dee and Robert Parkin)
9, MINX (D M Freeman and M Brown)
10, SIMBA (Duncan & Carol Evans and Di Cork)

X One Design
1, LONE STAR (Stuart Jardine)
2, CATHERINE (Steve Lawrence)
3, CALYPSO (John Harding, Peter Baines and Tim Harding)
4, KYPERINI (Alistair Evans and Kim Slater)
5, SWALLOW (Simon Russell and Darren Maple)
6, QUEST (Neil Payne)
7, DIANA (Rory, Amanda and Ian Paton)
8, CHARTREUSE (Colin McKinnon, Neil Hart and David Foster)
9, BEATRIX (William Norris)
10, MORENA (Chris Trainor)

The Westmacott Trophy
1, ZINNIA (John Tremlett and Jeremy Lear)
2, SHEEN (John Sandiford Haigh)
3, DANNY (Roger Wickens)
4, DAISY (Dr Mike Moss and Mike Law)
5, LONE STAR (Stuart Jardine)
6, CATHERINE (Steve Lawrence)
7, ZELIA (Geoff & Sarah Dixon)
8, CYNTHIA (Ben Few Brown)
9, CALYPSO (John Harding, Peter Baines and Tim Harding)
10, KYPERINI (Alistair Evans and Kim Slater)

Skandia Young Skippers
1, AGAINSTMALARIA.COM (Sebastian Ripard)
2, THE APPRENTICE (Jack Grogan and Jessica Gozzett)
3, AQUABAT (Fred Warren-Smith)
4, CURLEW (David Royse)
5, BALOO (Tristan Jaques)
6, ECHO (Mark Lees)
7, WHITE HEATHER (Janet Lionel and David Miller)
8, EDIGITALRESEARCH (Charlie & Alec Russell)
9, RED GAUNTLET II (A E V Robertson and J P J Robertson)
10, AD ASTRA (A Neill, A Browning and D Ives)

Volgend jaar zou de Skandia Cowes Week doorgaan van 1 tot en met 8 augustus.

www.skandiacowesweek.co.uk
Foto: onEdition

Labels

Auteur:

  • Guy C.

    Guy Clappaert is met zijn zeiljacht Fast One geen onbekende in België en Zeeland. Zijn voorkeur gaat naar CR wedstijden en hij is fervent fan van diverse winterwedstrijden circuits. Je vindt hem dan ook regelmatig terug op de Goofies en Grevelingen wintercup.  

Comments

Voor u geselecteerd: