500 ClubRacer Facebook fans - dat verdient een prijs!

 • Author: Ice
  Date: ma, 25/10/2010 - 12:14
  Tags:

Magic Marine - Shore Smock JacketClubRacer heeft op Facebook de kaap van 500 fans overschreden. Om deze mijlpaal te vereeuwigen geven we een schitterende zeiljas weg. Carrie Howe, marketing manager voor Magic Marine, was er als de pinken bij om ons een prijs te schenken. Carrie tost een prijs omhoog met een winkelwaarde van maar liefst € 299, een Large Shore Smock Jacket van Magic Marine (foto). Hebben?

Dit moet je ervoor doen:

 1. Maak je onmiddellijk ClubRacer Facebook fan, mocht je dat nog niet zijn;
 2. druk hieronder op de Facebook-knop “vind ik leuk”;
 3. zorg dat het vinkje “een reactie op mijn facebook-profiel plaatsen” aan staat
 4. en schrijf hieronder in een reactie “Ik doe mee”

Iedereen kan meedoen, als je maar een fan bent van onze ClubRacer Facebook pagina en doet hetgeen hierboven gevraagd wordt.

Een schuldige hand zal de winnaar blindelings aanduiden.

De wedstrijd loopt tot zondag 31 oktober 24u00!

Meer info over het Shore Smock Jacket vind je op www.magicmarine.com in de afdeling "technical gear/coastal".

Labels

Auteur:

 • Ice

  Eddy Lekens zeilt sinds 1979 offshore zeilwedstrijden, is stichter van ClubRacer en laat bedrijven groeien met zijn online marketing bureau Lucky Cookie. Is schipper/stuurman voor vele Verbondsbezem winnaars, won diverse malen de NSR, Antwerp Race en Schelderegatta, werd 2x Nederlands kampioen Zeezeilen en in 2004 werd Eddy Lekens door het Watersportverbond verkozen tot de beste zeezeiler van Nederland.

Voor u geselecteerd: