Light Vessel Race wordt weer een korte baan zeilwedstrijd

Light Vessel Race

Op 30 juni en 1 juli wordt de Light Vessel race vanuit Zeebrugge gezeild. De organiserende jachtclub RBSC heeft beslist om dit jaar geen lange afstandsrace meer te organiseren, er zullen windward / leeward & wedstrijden gezeild worden dicht onder de kust.

De Light Vessel Race 2018 telt mee voor het Open Noordzeekampioenschap 2018 en wordt gezeild onder (OSR) veiligheidscategorie 4.

De IRC gemeten boten zullen op zaterdag en zondag windward-leeward banen zeilen. Bij veel wind kan de organisatie beslissen om een inshore race te organiseren. CR gemeten boten zeilen telkens op zaterdag en zondag één inshore wedstrijd.

Wat wag u volgens de RBSC verwachten?

  • Open voor IRC en CR yachten
  • 2 leuke dagen op het water
  • Windward / Leeward & inshore races
  • Duvel tasting bar op zaterdagavond
  • Lekker diner in ons clubhuis Alberta op zaterdagavond
  • After-party op zaterdag
  • Ontbijt op zondag ochtend

Het diner komt op €30/persoon. Let wel, de inschrijvingen voor het diner zullen gesloten worden na 120 inschrijvingen. Reserveer dus zeker en vast op voorhand jullie plaats, want first come, first served.

Alle boten die hun inschrijfgeld betaald hebben, krijgen zeven dagen gratis ligplaats aangeboden.

De Light Vessel Race 2018 Notice of Race kan u onderaan dit bericht downloaden.

Foto: archief RBSC 2015

Attachment
Bijlage Grootte
Notice Of Race Light Vessel Race 2018 166.5 KB

Auteur:

  • Ice

    Eddy Lekens (BEL) zeilt sinds 1979 wedstrijden met zeegaande zeiljachten, is stichter van ClubRacer en begeleidt als Digital Manager bedrijven met hun Online strategie, E-commerce en Digitale Marketing. Is schipper/stuurman voor vele Verbondsbezem winnaars, werd 2x Nederlands kampioen Zeezeilen en werd in 2004 met het ClubRacer zeilteam door het Watersportverbond verkozen tot de beste zeezeiler van Nederland.

Comments

Voor u geselecteerd: